تکنیک‌هایی برای بزرگ کردن چشم با استفاده از آرایش!

چشم های کوچکی دارید و می خواهید که آنها بزرگتر و برجسته تر و از نکات ویژه صورتتان باشند؟ اگر چشمهایتان به طور طبیعی درشت نیستند راه هایی برای بزرگ جلوه دادن چشم های کوچک با آرایش وجود دارد. چشم‌های درشت‌تر معمولاً چهره را سرحال و جوان نشان می‌دهند. اگر شما احساس می‌کنید چشم‌هایتان ریز هستند و دوست دارید آنها را درشت‌تر کنید، این مطلب به شما کمک بسیاری خواهد کرد. برای بزرگ کردن چشم این تکنیک ها را فراموش نکنید:

 

۱. استفاده از سایه چشم براق در گوشه درونی چشم!

با استفاده از هایلایتر یا سایه چشم براق، گوشه درونی چشم خود را بپوشانید. این تکنیک می‌تواند ظاهر آرایش شما را بهتر کرده و چهره شما را سرحال‌تر نشان بدهد.

 

خرید پالت سایه چشم 10 رنگ فلورمار

 

۲. چروک پلک را کانتور کنید!

کانتور کردن چروک پلک بالا، توهم چشم‌های عمیق‌تری را ایجاد می‌کند که در عوض آنها را بزرگ‌تر نشان می‌دهد. با استفاده از یک سایه چشم مات قهوه‌ای از گوشه بیرونی پلک تا روی خط چروک پلک را بپوشانید.

 

بزرگ کردن چشم

 

۳. در استفاده از ریمل خسیس نباشید!

داشتن یک ریمل خوب در چنته لوازم آرایشی می‌تواند چشم‌ها را بزرگتر کند. بهتر است از ریمل‌هایی استفاده کنید که برس آنها باعث بلند شدن مژه‌ها می‌شود. پس از زدن یک لایه ریمل، اجازه بدهید تا خشک شود و سپس لایه‌های بیشتری را روی آن بزنید!

 

خرید ریمل اورسایز بنفش SLA

 

۴. قدرت مداد چشم رنگ پوست!

با استفاده از یک مداد چشم رنگ پوست می‌توانید به سادگی چشم‌های خود را بزرگ‌تر نشان بدهید! برای این کار کافی است تا با استفاده از مداد چشم رنگ پوست، روی خط اشک پلک پایین را بپوشانید.

 

بزرگ کردن چشم

 

۵. مژه‌هایتان را فر کنید!

اگر چشم‌های بزرگ می‌خواهید، بهتر است حتماً از فرمژه استفاده کنید. پیش از استفاده از فرمژه، آن را با کمک سشوار کمی گرم کنید و بعد از چک کردن دمای آن، مژه‌هایتان را از ریشه فر کنید.

 

خرید انواع مداد چشم ایرانی و خارجی از فروشگاه اینترنتی باستاره

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه