یک قرن زندگی با محصولات آرایشی میبلین و هزاران تجربه خوش و خاطرات به یاد ماندنی!

از ریمل‌های زغالی گرفته تا ماسکاراهای حجم‌دهنده مدرن!

میبلین یکی از برندهای آرایشی معروف جهان است که نزدیک به یک قرن در این زمینه سابقه فعالیت دارد. ولی سؤال اینجا است که محصولات آرایشی میبلین چگونه در تمام این مدت توانسته‌اند برای زنان دنیا جذاب باشند؟! رمز این موفقیت، بی‌شک در کیفیت محصولات آرایشی میبلین و نوآوری‌های روز به کار رفته در ساخت آنها نهفته است.

روشن است که محصولات میبلین هم مرغوب هستند و هم قیمت مناسبی دارند و از سال ۱۹۱۷ تاکنون، تنها با تکیه بر تکنولوژی‌های جدید و به کارگیری فرمولاسیون‌های ویژه و خلاقانه توانسته‌اند محبوبیت خود را حفظ کنند. محصولات آرایشی میبلین هنوز هم در صدر پرفروش‌ترین لوازم آرایش دنیا قرار دارند.

جرقه اولیه و ایده نخست تولید محصولات آرایشی میبلین

یک قرن زندگی با محصولات آرایشی میبلین و هزاران تجربه خوش
یک قرن زندگی با محصولات آرایشی میبلین و هزاران تجربه خوش

نکته جالب در مورد برند را می‌توان جرقه اولیه و ایده نخست تولید آنها دانست. در سال ۱۹۱۵ جوان ۱۹ ساله‌ای به نام توماس لایل ویلیامز (Thomas Lyle Williams) متوجه شد که خواهرش مژه‌های خود را با ترکیبی از گرد ذغال و وازلین آرایش می‌کند. همین کار، جرقه ساخت ریمل را در ذهن او ایجاد کرد و ایده ساخت نخستین ریمل در ذهن وی شکل گرفت.

توماس لایل ویلیامز که خود یک شیمیدان بود، فرمول خانگی ساخت ریمل خواهرش را با به کارگیری علم شیمی اندکی تغییر داد و به محصولی جدید رسید که انقلاب و تحول عظیمی را در صنعت تولید لوازم آرایش رقم زد و باعث شد که محصولات میبلین امروزه جایگاهی عالی در میان سایر لوازم آرایشی دنیا داشته باشند.

ویلیامز که در سال ۱۹۱۷ با موفقیت به فرمول ساخت ریمل رسید، شرکت خود را در آمریکا تأسیس کرد و نام برند خود را به افتخار خواهرش، میبل (Mable) که ایده اولیه ساخت ریمل را به او داد، میبلین (Maybelline) گذاشت.

آرایش چشم اتوماتیک با ریمل میبلین

یک قرن زندگی با محصولات آرایشی میبلین
یک قرن زندگی با محصولات آرایشی میبلین

نخستین ریمل معروف میبلین که به محبوبیت زیادی نیز دست یافت، آرایش چشم اتوماتیک نام داشت و کاربرد بسیار ساده و سریعی داشت. این ریمل که به «ریمل کیکی» نیز شهرت داشت، نمونه‌ای مدرن از محصولات میبلین بود که ظاهری زیبا به مژه‌ها می‌بخشید و به همین دلیل نیز تقاضا برای خرید آن بسیار زیاد بود.

این موفقیت، زمینه‌ساز پیشرفت برند میبلین شد و محصولات آرایشی میبلین در سال ۱۹۶۰ بخش بزرگی از فروش بازار محصولات آرایشی را به خود اختصاص دادند. این روند رو به رشد برای محصولات میبلین به همین ترتیب ادامه داشت تا این که بعدها، برند لوازم آرایشی فرانسوی لورآل L’oreal کارخانه لوازم آرایش میبلین را خریداری کرد. امروزه محصولات آرایشی میبلین زیرمجموعه برند فرانسوی لورآل قرار دارند.

بد نیست بدانید که لوازم آرایشی میبلین روی هیچ حیوانی آزمایش نمی‌شوند و در ترکیبات آنها از مواد شیمیایی مضر استفاده نمی‌شود. به کارگیری مستمر فرمول‌ها و نوآوری‌های جدید و منحصر به فرد در تولید لوازم آرایشی میبلین باعث شده است که این محصولات در بیش از ۱۳۰ کشور جهان طرفدار داشته باشند.

محصولات میبلین امروزه در صدر فهرست پرفروش‌ترین لوازم آرایش دنیا قرار دارند.

  • آیدا زرگران
  • 27 دی 1397
  • 247 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه