کیف لوازم آرایشی

روشی برای داشتن یک کیف لوازم آرایشی مناسب در طول روز

بی شک هر خانم یا دختری از مجموعۀ متنوعی از لوازم آرایشی استفاده می‌کند که نمی‌تواند همۀ آن‌ها را تنها در یک کیف قرار داده و همراه خود داشته باشد. اما برخی از این لوازم آرایشی نسبت به سایر لوازم مهم‌تر هستند و می‌بایست همراهشان باشد.

 

انتخاب کیف لوازم آرایشی مناسب :

برای این کار، کیفی را انتخاب کنید که دارای جیب‌های کوچک و اندازۀ متوسطی باشد تا بتوانید آن را در هر کیفی، قرار بدهید و از جیب‌های آن برای لوازم آرایشی کوچک استفاده کنید.

لوازم آرایشی مخصوص پوست :

از بین مواد آرایشی برای پوست صورت که بهتر است همراه خود داشته باشید، می‌توان به کرم BB که به خوبی پوست صورت را پوشش می‌دهد و باعث مرطوب شدن آن می‌شود اشاره کرد. یک پودر فیکساتور که باعث تثبیت آرایش و مانع چرب شدن پوست به‌ خصوص در تابستان می‌شود، نیز لازم است. هم چنین،ما در کنار کرم BB و پودر تثبیت کننده، رژگونۀ مات و مناسب استفادۀ روزانه را نیز به شما توصیه می‌کنیم.کیف لوازم آرایشی

 

لوازم آرایشی چشم :

کانسیلر، ریمل و خط چشم از جمله لوازمی هستند که نمی‌توانید آن‌ها را نادیده بگیرید. در کنار این لوازم، برای کشیدن خط داخل چشم به خصوص در بهار و تابستان، همراه داشتن دو مداد آبی و سبز رنگ را نیز به شما پیشنهاد می‌کنیم. یک مداد ابرو که به وسیلۀ آن بتوانید ابروهایتان را طراحی کنید را نیز فراموش نکنید. در پایان، برای مهمانی‌های شبانه، می‌توانید سایۀ چشمی به رنگ کالباسی یا صورتی نیز همراه داشته باشید.

لینک خرید کیف لوازم آرایشی از فروشگاه اینترنتی باستاره

 

همراه داشتن سه رنگ از رژ لب :

همراه داشتن سه رژ لب به رنگ‌های قرمز، گلبهی روشن براق و صورتی رنگ که یک درجه از لب‌هایتان تیره‌تر باشد، برای برنامه‌های مختلف در طول روز کافی است. خط لب صورتی (کالباسی) را نیز فراموش نکنید، زیرا این رنگ را می‌توانید با هر نوع رژ لبی که دارید استفاده کنید.

گوش پاک‌کن :

هنگامی که خارج از خانه‌ هستید و با عجله شروع به آرایش کردن می‌کنید، ممکن است نتوانید خط چشمتان را صاف بکشید و یا هنگام ریمل زدن قسمتی از پلکتان سیاه شود. بنابراین، به شما پیشنهاد می‌کنیم که همیشه در کیف لوازم آرایشی‌ خود چند عدد گوش پاک‌کن نیز داشته باشید تا هنگام بروز چنین اتفاقات، بتوانید به راحتی آن‌ها را پاک کنید. مهم‌تر از همه، موچین را فراموش نکنید، تا هنگامی که برای ابروها به آن نیاز پیدا کردید در دسترس باشد.

 

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه