کوچک کردن بینی با زنجبیل

کوچک کردن بینی با استفاده از زنجبیل چگونه است ؟

اگر از داشتن بینی بزرگ رنج می‌برید و به دنبال راهی برای رهایی از آن هستید، به جای عمل جراحی با هزینۀ گران یا استفاده از کانتورینگ آرایشی، می‌توانید با استفاده از راه حلی ساده‌ تر و البته مؤثرتر به نتیجۀ دلخواهتان برسید. امروز ما برای کوچک کردن بینی با زنجبیل ترکیب‌‌هایی را در نظر گرفته و آنها را معرفی میکنیم.

بیشتر بخوانید : روش کانتورینگ صورت با ۴ مرحله بسیار ساده

 

برای مشاهده و خرید انواع کانتور روی این لینک کلیک کنید.

 

کوچک کردن بینی با زنجبیل

برای دیدن صفحه اینستاگرام کلینیک زیبایی ستاره فرهنگ اینجا کلیک کنید.

 

مخلوط اول:

زنجبیل تازه را آسیاب کنید و با مقدار آب کمی مخلوط کنید تا به حالت خمیر در آید. پس از آن، مقداری از خمیر را به مدت ۱۰ الی ۱۵ دقیقه روی بینی‌ خود بگذارید. سپس آن را به خوبی بشویید.

 

مخلوط دوم:

یک قاشق چای‌خوری زنجبیل آسیاب شده، یک قاشق چای‌خوری خمیر دندان و یک قاشق غذاخوری سرکۀ سیب را در ظرفی به خوبی مخلوط کنید. سپس مقدار کمی از آن را به مدت ۱۰ دقیقه روی بینی خود بگذارید. می‌توانید از این مخلوط سه الی چهار روز استفاده کنید.

 

مخلوط سوم:

زنجبیل تازه را آسیاب کنید. سپس آن را با آب مخلوط کنید تا به حالت مایع در بیاید. محلولی را که درست کردید، روی بینی خود بمالید و به مدت ۱۰ دقیقه بگذارید بماند. فقط مراقب باشید مایع با چشمانتان تماس پیدا نکند، زیرا باعث سوزش می‌شود. اگر در ناحیه بینی احساس سوزش کردید، به سرعت آن را بشویید تا قرمزی آن از بین برود. می‌توانید از این مخلوط به مدت پنج روز استفاده کنید.

 

مخلوط چهارم:

زنجبیل را با روغن کرچک مخلوط کنید. سپس روی بینی خود بمالید و بگذارید تا ۱۰ دقیقه بماند. فقط مراقب باشید با چشمانتان تماس پیدا نکند.

 

 

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه