کوتاه کردن موخوره

چرا کوتاه کردن موخوره اهمیت دارد؟

موخوره علاوه بر خشک و شکننده نشان دادن موها، باعث کدری و بی‌جانی آنها هم می‌شود. دلایل زیادی برای ایجاد موخوره وجود دارند ولی رها کردن آنها به حال خودشان ایده خیلی خوبی نیست. بهترین روش مبارزه با موخوره، کوتاه کردن آنها است. با این کار به سادگی از شر آنها خلاص شده و موهایتان می‌توانند نفسی تازه بکشند! در ادامه بخوانید چرا کوتاه کردن موخوره اهمیت دارد؟

موخوره به خودی خود از بین نمی‌رود. اگر بعد از مدتی شروع به رسیدگی به موهایتان کنید و به آنها نرم کننده بزنید، موخوره هیچ وقت به صورت جادویی به هم نمی‌چسبد. در واقع، هر چه کوتاه کردن موخوره را به تعویق بیندازید، ساقه موهایتان بیشتر به ۲ یا ۳ شاخه تبدیل می‌شوند. این کار در عوض به شدت مانع رشد موها می‌شود.

بیشتر بخوانید : برای جلوگیری از موخوره چه راه هایی وجود دارد؟

کوتاه کردن موخوره

برای مشاهده و خرید انواع سرم مو روی این لینک بزنید.

 

موخوره رنگ موها را از یکدستی خارج می‌کند. رنگ موخوره‌ها معمولاً کمی روشن‌تر از رنگ اصلی موها است. این امر می‌تواند موهایتان را علاوه بر کدری، دو رنگ کرده و ظاهر زیبای آنها را از بین ببرد.

برق و درخشش موها از بین می‌روند. موخوره‌ها مانند دزدهایی هستند که به درخشش و برق موها دستبرد می‌زنند. برق و درخشش موها از سلامت آنها بوده و زمانی که دچار موخوره می‌شوند، رنگی کدر و مات به خود می‌گیرند. برای آنکه درخشش موهایتان را به دست بیاورید، بهتر است سریع‌تر موخوره‌ها را کوتاه کنید.

از صفحه اینستاگرام سالن زیبایی ستاره فرهنگ دیدن نمایید.

 

حالا که با مضرات موخوره برای ظاهر موهایتان آشنا شدید،‌ بهتر است هر چه سریع‌تر به آرایشگاه رفته و موهای خود را کمی کوتاه کنید. پس از آن باید از موها مراقبت‌های لازم را به عمل آورده تا بتوانید از ایجاد موخوره روی آنها جلوگیری کنید.

 

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه