کرم پودر مات و براق

چگونه نوع کرم پودر خود را انتخاب کنیم؟

یکی از رایج‌ترین بحث‌هایی که میان طرفداران آرایش وجود دارد، انتخاب بین کرم پودر براق و جوان‌کننده و رقیب سطح بالای آن کرم پودر مات است. آرایشی که با استفاده از هر کدام از این دو کرم انجام می‌شود، در نوع خود زیبا و شیک است. اما چگونه باید تصمیم بگیریم کدام یک برای ما مناسب‌تر است؟ در ادامه با ما همراه باشید تا به شما بگوییم چگونه نوع کرم پودر خود را انتخاب کنید.

 

کرم پودر مات و براق

 

لینک مستقیم خرید کرم پودر فلوئید SLA

 

تفاوت آنها را بدانید :

باید بدانید که در ویژگی‌ های هر دوی این دو کرم پودر تفاوت‌هایی وجود دارد که به شما در انتخاب کمک می‌کند. کرم پودر مات ظاهر پوست شما را صاف، یکدست و بدون برق کرده و همچنین منافذ پوست را مخفی می‌کند. در مقابل کرم پودر براق به پوست شما برق طبیعی بخشیده و آن را براق و جوان به نظر می‌رساند.

 

نکات مثبت و منفی :

کرم پودر مات یا براق مانند هر محصول دیگری، نکات مثبت و منفی دارد که بسیاری از آنها به نوع پوست بستگی دارد. یک کرم پودر براق برای پوست‌های معمولی و خشک طراحی شده و در عین مرطوب کردن پوست، وارد چروک‌های پوست نیز نمی‌شود.

اما اگر کسی پوست چرب دارد، استفاده از کرم پودر براق برای او ایده خوبی نیست، چرا که ممکن است چهره را بسیار چرب و براق نشان بدهد. اگر پوست چربی دارید، بهتر است از یک پرایمر مات کننده استفاده کنید تا چربی اضافی پوست را کنترل کند.

 

از محصولی استفاده کنید که دوست دارید :

آیا دوست دارید آرایش مات داشته باشید، اما پوست شما خشک است؟ در هر صورت این کار را بکنید! سعی نگذارید نوع پوست شما تعیین کننده سبک آرایشی چهره‌ تان باشد. هر کسی می‌تواند از محصول و ظاهر مورد علاقه خود استفاده کند، اما باید زیرسازی و آرایش را به نحوه صحیح انجام دهید. برای این کار، باید بهترین پرایمر را انتخاب کرده تا بتوانید زیرسازی مناسبی انجام بدهید.

 

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

 

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه