کرم پودر اکتی پور "نوروا" برای آرایش خاص پوست‌های چرب

کرم اکتی پور

زمانی که پوست چرب و مستعد آکنه داری، باید لوازم آرایش خود، به وِیژه کرم پودر را متناسب با نوع پوستت انتخاب کنی تا مانع بروز جوش و چرب شدن بیش از حد پوست شوی. یکی از بهترین کرم پودرها برای پوست چرب، کرم پودر اکتی پور ACTIPUR است.
کرم پودر اکتی پور از برند “نوروا” NOREVA ویژگی ضدجوش دارد و باعث تنظیم چربی سطح پوست می‌شود؛ بنابراین، التهاب و جوش‌های پوستی را رفع می‌کند.
کرم پودر اکتی پور به پوست حالت براق نمی‌دهد و با بافتی سبک، به نابودی جوش‌های سرسیاه صورت نیز کمک می‌کند.
کرم پودر اکتی پور بهترین کرم پودر برای افرادی با پوست‌های چرب و جوش‌دار است و ظاهری مات روی پوست ایجاد می‌کند. همچنین، زیرساز مناسبی برای آرایش صورت است و باعث از بین رفتن باکتری‌های روی سطح پوست می‌شود.

برای مشاهده و خرید آنلاین کرم اکتی پور میتوانید روی این لینک کلیک کنید.

کرم پودر اکتی پور "نوروا" برای آرایش خاص پوست‌های چرب
این کرم پودر در سه نوع بی‌رنگ، بژ روشن و بژ تیره برای انواع پوست‌های چرب و جوش‌دار تولید می‌شود.
فاکتور‌‌های متعددی -بسته به شرایط- در جوش زدن صورت موثر هستند. از مهمترین این عوامل می‌توان به آلودگی پوست، تغییرات هورمونی و استفاده از لوازم آرایش نامناسب اشاره کرد. کرم پودر اکتی پور با داشتن ترکیبات منحصر به فرد، علاوه بر پوشانندگی، خاصیت درمانی نیز دارد این کرم پودر انواع جوش‌ها به خصوص جوش‌های سرسیاه و سر سفید را به سرعت حذف می‌کند. ترکیبات به کار رفته در این کرم پودر شامل ویتامین ‌B3 و pp complx است که ترشح چربی را کم و از تکثیر باکتری‌ها بر روی پوست و افزایش التهاب جلوگیری می‌کند. همچنین دارای ماده‌ای به اسم سرآمید می‌باشد که رطوبت روزانه مورد نیاز پوست را فراهم می‌کند.

برای دیدن مقالات و محصولات بیشتر میتوانید از سایت باستاره دیدن فرمایید.

همچنین میتوانید از طریق اینستاگرام ستاره ما را همراهی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه