استفاده از کرم ضد آفتاب در آرایش

چگونه با آرایش کرم ضد آفتاب بزنیم؟

آیا از خانم‌هایی هستین که عاشق آرایش کردن هستند ولی نمی‌دانند در آرایش صورت کرم ضد آفتاب کجای معادله قرار می‌گیرد؟ در ادامه این مطلب، می‌خوانید که چگونه همراه آرایش از کرم ضد آفتاب استفاده کنید.

پیش از آن که کاری را شروع کنید، باید مطمئن باشید پوست صورتتان تمیز است. کرم ضد آفتاب، بافت سنگین‌تری داشته و ترکیب آن با آلودگی پوست و سلول‌های مرده، چندان زیبا و خوش‌آیند نیست. به همین دلیل پوست صورت خود را با یک شوینده ملایم شسته و یا از دستمال مرطوب برای پاک کردن آلودگی‌ها استفاده کنید.

سپس کمی کرم ضد آفتاب را از تیوب خارج کرده و آن را روی تمام قسمت‌های صورت و گردن بزنید. سعی کنید از میزان زیادی کرم ضد آفتاب استفاده نکنید، چرا که قرار است روی آن را آرایش کنید و مطمئناً نمی‌خواهید آرایش صورت خود از روی کرم سر بخورد! کنار دستتان دستمال کاغذی داشته باشید تا بتوانید اضافی کرم ضد آفتاب را پاک کنید.

پس از آن که صورت خود را با کرم ضد آفتاب پوشاندید، چند دقیقه صبر کنید تا روی پوستتان بنشیند. سپس مثل همیشه شروع به انجام آرایش کنید. برای آرایش صورت بهتر است از پودر استفاده کنید تا چهره‌ شما براق نشود.

کرم ضد آفتاب در آرایش

لینک مستقیم خرید کرم ضد آفتاب ژنوبایوتیک مناسب پوست خشک

 

لینک مستقیم خرید کرم ضد آفتاب الارو رنگ بژ طبیعی

 

چه زمانی باید از کرم ضد آفتاب در آرایش استفاده کرد ؟

بهتر است پیش از آرایش، از کرم ضد آفتاب با SPF 30 استفاده کنید. حتماً پیش از استفاده از کرم مرطوب کننده و هر گونه لوازم آرایشی، پوست خود را با کرم ضد آفتاب بپوشانید. همانطور که در بالا گفتیم، بهتر است چند دقیقه صبر کنید تا کرم ضد آفتاب روی پوست بنشیند، سپس از پودر و دیگر لوازم آرایشی استفاده کنید.

 

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه