کرمهای ضد چروک

رفع چین و چروک با کرمهای ضد چروک

روند پیری پوست روندی طبیعی است که با افزایش سن اتفاق می‌افتد، ولی برخی عوامل خارجی این روند طبیعی را تسریع می‌ کنند. چروک ‌ها خطوط اجتناب ناپذیری هستند که در اثر عوامل گوناگون بالاخره زمانی بر روی سطح پوست شما پدیدار خواهند شد. برطرف کردن این خطوط ممکن است کار دشواری به نظر برسد اما قطعا می‌توان به روش‌های گوناگون تا حدی آنها را کمتر کرد و از شیوع و گسترش آنها جلوگیری کرد.

در میان محصولات مختلف، کرم ضد چروک یکی از قوی‌ترین محصولاتی است که می‌تواند به شما در کمرنگ‌تر کردن این خطوط و جلوگیری از انتشار آنها کمک فراوانی کند. کرمهای ضد چروک و خصوصا کرم ضد چروک قوی بدین صورت عمل می‌کند که با کلاژن‌سازی چروک‌های سطح پوست را از هم جدا کرده و راه انتشار را می‌بندد.

کرم های ضد پیری با ترکیبات بسیار غنی، بسیار سنگین و پوشاننده اند. این کرم ها وقتی روی پوست هایی که به آن نیاز ندارند، قرار می گیرند، با مسدود کردن منافذ ، پوست را خفه می کنند و در نهایت باعث ایجاد جوش و التهاب می شوند. لذا توصیه می گردد که بعد از سن ۳۰ سالگی این محصولات استفاده گردد.

کرمهای ضد چروک

دو نوع چروک اصلی وجود دارد:نوع اول چروک‌هایی که ناشی از انقباض ماهیچه‌های زیرین پوست است، مانند خطوطی که روی پیشانی یا اطراف دهان ایجاد می‌ شود. این چروک‌ها اغلب عمیق و مشخص بوده و به ویژه موقع حرف زدن و حالت دادن به صورت، بارزتر می ‌شوند.

نوع دوم چروک‌هایی است که به مرور زمان و با بالا رفتن سن خود را نشان می ‌دهند. دلیل ظهور این نوع چروک‌ها، از دست رفتن کلاژن و بافت کششی پوست است. با بالا رفتن سن، کاهش بافت‌های پشتیبانی‌کننده پوست همراه با کاهش حجم استخوان، عمق چروک‌ها را بیشتر نمایان می ‌سازد. در این باره بهترین کار استفاده از کرم برای درمان چروک‌های سطحی و استفاده از مواد پُرکننده برای چروک‌های عمقی است.

استفاده از کرم ضد چروک باید به صورت مداوم و منظم و به شیوه صحیح انجام شود تا بهترین نتیجه حاصل شود. بنابراین صبور بودن شما برای دستیابی به نتیجه بسیار اهمیت دارد.

 

کرمهای ضد چروک

 

درنظر داشته باشید که استفاده از کرم ضد چروک خود به تنهایی برای بهبود چروک‌هاس سطح پوست شما مناسب نیست بلکه باید در کنار استفاده از آن تغذیه سالم، نوشیدن آب کافی، استفاده از کرم ضد آفتاب و قرار نگرفتن مستقیم در معرض تابش خورشید، استفاده از لوازم آرایشی و بهداشت مرغوب، تمیز کردن سطح پوست پیش از خواب، استفاده نکردن بیش از حد از عضلات صورت و… مواردی هستند که نیاز است رعایت شود تا پوستی سالم، شاداب و به دور از هرگونه چین و چروک داشته باشید.

 

خرید انواع کرم های ضد چروک از فروشگاه اینترنتی باستاره

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه