کدو حلوایی برای سفید کردن پوست

چگونه از کدو حلوایی برای سفیدی پوست صورت استفاده کنیم ؟

اگر از تمام محصولات زیبایی برای سفید کردن پوست صورت استفاده کرده‌اید و هیچ کدام نتیجه مطلوب شما را به همراه نداشته‌اند، در ادامه این مقاله یک روش بسیار کاربردی و ساده برای سفید کردن پوست صورت را به شما می‌گوییم. با استفاده از این روش سفید کردن پوست صورت کاملاً طبیعی، می‌توانید مطمئن باشید که سفید کردن پوست صورت از ساده‌ترین کارها خواهد بود.

 

چرا کدو حلوایی ؟

کدو حلوایی منبع سرشار آنتی‌اکسیدان‌ها و اسیدهای لایه‌بردار است که آن را تبدیل به ستاره‌ای در سفید کردن پوست صورت می‌کند. کدو حلوایی همچنین حاوی بتاکاروتن، ویتامین C و A بوده که تمام آنها برای سفید کردن پوست صورت و روشن کردن آن،‌ بسیار حیاتی هستند. در ادامه بخوانید که چگونه با استفاده از این ماده شگفت‌انگیز، ماسکی برای سفید کردن پوست صورت بسازید.

 

ماسک کدو حلوایی برای پوست صورت :

برای درست کردن این ماسک سفید کننده پوست صورت ۱۰۰٪ طبیعی، به ۲ قاشق چایخوری پوره کدو حلوایی و نصف قاشق چایخوری از هر کدام از شیر و عسل نیاز دارید.

برای درست کردن پوره کدو حلوایی، یک کدوی کامل را به چند تکه تقسیم کنید و آنها را بجوشانید. کدو حلوایی‌های نرم شده را داخل مخلوط کن بریزید. پوره آماده است!

دو قاشق چایخوری از این پوره را با عسل و شیر مخلوط کنید تا خمیری یکدست حاصل شود. ماسک کدو حلوایی برای پوست صورت آماده است!

برای سفید کردن پوست صورت خودت، این ماسک طبیعی را روی پوست صورت بگذارید و اجازه بدهید به مدت ۲۰ دقیقه روی آن بماند (تا خشک شود)، پس از این مدت،‌ صورت خود را با آب گرم بشویید.

می‌توانید از این ماسک برای سفید کردن پوست صورت هر شب پیش از خواب استفاده کنید. برای دیدن نتیجه بهتر این ماسک، هفته‌ای دو تا سه بار از آن استفاده کنید.

لینک خرید انواع ماسک صورت از فروشگاه اینترنتی باستاره

 

کدو حلوایی برای سفید کردن پوست

 

نکته: این ماسک صورت برای انواع پوست مناسب است.

نکته: اگر به لبنیات حساسیت دارید،‌ می‌توانید شیر داخل این ماسک را با گلاب یا آب آلوئه‌ورا جایگزین کنید.

 

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه