کانسیلر پوشاننده جوش

کانسیلر پوشاننده جوش چیست و چطور باید از آن استفاده کرد؟

اگر هر روز صبح، جوش‌های روی پوست صورت یا جای آن‌ها باعث می‌شوند که اعتماد به نفس خود را از دست بدهید، ما ترفندی را در آرایش به شما نشان می‌دهیم که به کمک آن می‌توانید از شر ظاهر بد جوش‌ها روی پوست خلاص شوید. رمز این کار، استفاده از کانسیلر پوشاننده جوش است.

کانسیلر پوشاننده جوش صورت می‌تواند در محو کردن موقتی جوش‌ها و جای آن‌ها از روی صورت معجزه کند. به شرطی که کانسیلر مناسبی را انتخاب کنید و روش استفاده از آن را بلد باشید.

برای این منظور، راهنمایی‌های ما را درباره انتخاب بهترین کانسیلر جای جوش و روش درست استفاده از آن بخوانید.

 

لینک مستقیم خرید کانسیلر کاپریس مدل افکت مجیک

 

کانسیلر پوشاننده جوش

 

برای پوشاندن قرمزی جوش‌ها و جای آن‌ها روی پوست می‌توانید از کانسیلر سبز استفاده کنید و سپس روی آن را با کانسیلر رنگ پوست بپوشانید. به این ترتیب که ابتدا کمی کانسیلر سبز را روی جای جوش‌ها بزنید و سپس به کمک قلم‌مو یا تکه‌ای پنبه، کانسیلر رنگ پوست را روی آن‌ها بمالید. با محو کردن خطوط اطراف این نواحی می‌توانید پوستی صاف و یکدست داشته باشید.

روش درست استفاده از کانسیلر پوشاننده جوش این است که ابتدا کمی مرطوب‌کننده بدون چربی را روی پوست خود بمالید. برای پوشاندن جوش‌های صورت، کانسیلر مخصوص این کار را انتخاب کنید یا در صورتی که به آن دسترسی ندارید، کانسیلری با پایه زرد را تهیه کنید. دقت کنید که کانسیلرهای مایع دور چشم برای این کار مناسب نیستند.

حالا به کمک انگشت خود، کانسیلر پوشاننده جوش را روی جوش‌ها بزنید. سپس کرم پودر همیشگی خودتان را روی صورت بزنید. دقت کنید که هنگام پوشاندن روی جوش‌ها با کرم پودر از حرکات ضربه‌ای استفاده کنید تا کانسیلر زیر آن را پخش نکنید.

در آخر می‌توانید با استفاده از پنکیک مناسب، پوست خود را صاف و یکدست کنید.

 

 

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه