چگونه موهای آسیب دیده را ترمیم کنیم

ترمیم موهای آسیب دیده چطور ممکن است؟

موها جزو مهم‌ترین دارایی‌های زیبایی ما هستند که به همین دلیل نیز مراقبت از آن‌ها جزو اولویت‌های ما است. ولی وقتی موها به هر علتی آسیب می‌بینند، چطور باید برای تقویت موها اقدام کرد و آیا واقعاً تقویت موهای آسیب دیده امکان‌پذیر است؟ و این که چگونه موهای آسیب دیده را ترمیم کنیم ؟

با خواندن این مقاله پاسخ تمام این پرسش‌ها را درباره تقویت موهای آسیب دیده خواهید یافت! فقط این مطلب را با دقت بخوانید و به معجزه درمان‌های طبیعی اعتماد کنید!

بیشتر بخوانید : انواع ماسک مو برای موخوره و روش استفاده از آن‌ها

لینک مستقیم خرید ماسک ضد پیری مو 60 ثانیه ای لاکابین

چگونه موهای آسیب دیده را ترمیم کنیم

ماسک‌هایی برای تقویت موهای آسیب دیده

برای تهیه ماسک شگفت انگیز همه‌کاره و پرفایده مو، یک قاشق غذاخوری عسل را با یک عدد تخم‌مرغ و کمی روغن زیتون مخلوط کنید. این ماسک را روی موهای خیس خود بمالید و یک کلاه دوش روی آن‌ها بکشید. پس از ۳۰ دقیقه می‌توانید موهای خود را آب بکشید و تأثیر آن را ببینید.

ماسک دیگر برای تقویت موهای آسیب دیده ماسک ماست است. ابتدا به حمام بروید و موهای خود را شست‌وشو بدهید. سپس کمی ماست را روی موهای تمیز خود بمالید و ۲۰ دقیقه صبر کنید. پس از این مدت موهایتان را آب بکشید.

مخلوط روغن زیتون، روغن بادام و موز نیز برای تقویت موهای آسیب دیده عالی است. برای تهیه این ماسک، مقداری موز له شده را با کمی روغن بادام و زیتون مخلوط کنید و آن را به مدت ۱۵ دقیقه روی موهای خود قرار بدهید. سپس موهایتان را با شامپویی ملایم بشویید.

ترکیب جادویی دیگر برای تقویت موهای آسیب دیده ماسک سرکه سیب و عسل است. برای این منظور، ۴ قاشق غذاخوری عسل را با ۵ قاشق غذاخوری سرکه سیب مخلوط کنید و آن را به مدت ۲۰ دقیقه روی موهای خود بگذارید.

مخلوط ماست و موز نیز برای تقویت موهای آسیب دیده معجزه می‌کند. یک عدد موز را له کنید و آن را با نصف فنجان ماست و کمی روغت زیتون و عسل مخلوط کنید. این ماسک را روی موهای خود بمالید و ۳۰ دقیقه صبر کنید. پس از این مدت، موهای خود را با شامپو شست‌وشو بدهید.

آخرین توصیه ما برای تقویت موهای آسیب دیده استفاده از ماسک روغن نارگیل و شیر است. برای این منظور، یک‌چهارم لیوان شیر را با یک و نیم قاشق غذاخوری روغن نارگیل مخلوط کنید و آن را به مدت ۲۰ دقیقه روی موهای خود قرار بدهید. پس از این مدت با شست‌وشوی موهای خود شاهد تقویت موهای آسیب دیده خواهید بود.

لینک مستقیم خرید ماسک مو استم سل پرو مخصوص موهای آسیب دیده

 

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه