چگونه با استفاده از سایه چشم، خط چشم بسازیم

چگونه خط چشم رنگی درست کنیم

آیا دوست داری خط چشم خود را با گرایش‌های روز همگام کنی، ولی نمی‌توانی محصول رنگی مورد نظر خود را پیدا کنی؟ راه حل تو در یک جعبه سایه رنگارنگ نهفته است. برای داشتن خط چشم‌های جذاب و رنگی، می‌توانی از سایه چشم استفاده کنی. در ادامه، “باستاره” تو را با روش ساخت خط چشم با استفاده از سایه چشم آشنا می‌کند.
برای درست کردن خط چشم رنگی و متنوع با استفاده از سایه چشم به مواد زیر احتیاج داری:
یک محفظه کوچک
سایه چشم به رنگ دلخواه
آب
پرایمر سایه چشم (در صورت تمایل)
گوش پاک کن
قلموی خط چشم باریک

قلم مو های گراف مدل ها و سایز های مختلفی دارند که به راحتی برای سایه و خط چشم میتوانید از انها استفاده کنید.

پیش از شروع به کار دست‌های خود را بشور و آنها را ضدعفونی کن. سپس سایه چشم مورد نظر خود را از بسته خارج کرده و آن را با استفاده از یک گوش پاک کن تمیز، خرد کن. تکه‌ها و پودر سایه چشم را درون محفظه کوچک بریز.

چگونه با استفاده از سایه چشم، خط چشم بسازیم
سپس پودرها را با استفاده از گوش پاک کن به خوبی ترکیب کن تا تکه‌های درشت سایه چشم هم پودر شود. حالا نوبت به آب می‌رسد.
چند قطره آب روی پودرها بریز و مواد را با استفاده از یک قلموی خط چشم باریک ترکیب کن تا خمیری یکدست بسازند. مواد را تا جایی هم بزن که دیگر گلوله‌های سایه چشم در آنها وجود نداشته باشد.
در نهایت اگر دوست داری، می‌توانی کمی پرایمر سایه چشم به ترکیب اضافه کنی. این کار کاملاً دلبخواهی بوده و انجام ندادن آن مشکلی برای خط چشم تو ایجاد نمی‌کند. اضافه کردن پرایمر به ترکیب باعث افزایش ماندگاری خط چشم برای آرایش تو می‌شود.
در نهایت ترکیب را دوباره به خوبی مخلوط کن تا بار دیگر موادی یکدست و خمیری داشته باشی. خط چشم تو آماده است می‌توانی آن را درون محفظه نگه داشته و با استفاده از قلموی آرایشی، چشم‌هایت را زیبا کنی!

انواع پالت های سایه چشم رنگی را میتوانید در سایت ما ببینید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه