چند اصل مهم برای تقویت موهای نازک

راهکار های موهای نازک

چند اصل مهم برای تقویت موهای نازک: وقتی موها نازک یا ریشه آن‌ها ضعیف می‌شود، باید به دنبال علت این مشکل بود و در کنار آن، راهکارهای تقویت موهای نازک را در پیش گرفت تا بتوان این مشکل موها را از سر گذراند.

در اینجا چند اصل اساسی و مهم را برای تقویت موهای نازک با تو در میان می‌گذاریم که اگر آن‌ها را انجام دهی، حتماً نتیجه خواهی گرفت.

“تقویت مو با سس مایونز” را اینجا بخوانید.

دریافت ویتامین‌ها: داشتن رژیم غذایی سرشار از ویتامین‌های A، B، C و E برای سلامتی و تقویت موهای نازک بسیار مهم است. ویتامین C به ریشه موها کمک می‌کند تا بیشتر آهن جذب کنند. ویتامین A برای تولید سبوم و روغن طبیعی موها به منظور حفظ حالت درخشان و براق موها مفید است. ویتامین E نیز به تقویت ریشه موها کمک می‌کند و آنها را قوی نگه می‌دارد. ویتامین B و بیوتین هم باعث رشد موهای سالم می‌شود.

از محصولات موی حاوی پروتئین استفاده کن: نرم‌کننده‌های مو و شامپوهای حاوی پروتئین را برای درمان و تقویت موهای نازک به کار بگیر تا به کمک آن‌ها موهای خود را احیا کنی.

برای دیدن محصولات تقویت کننده مو روی این لینک کلیک کنید.

 

سبک زندگی خود را عوض کن: هر گونه سبک زیبایی و مدل مو را که باعث آسیب دیدن موها، برای مثال کشیده شدن یا سوختن آن‌ها می‌شود، کنار بگذار. این سبک‌ها، ریشه‌های مو را ضعیف می‌کنند.

موهایت را درست شانه بزن: شانه زدن زیاد موها می‌تواند موجب وارد آمدن آسیب زیادی به موها و شکنندگی آن‌ها شود. در ضمن، هنگام شانه زدن موها به یاد داشته باش که هرگز موهای مرطوب را شانه نزنی و از یک برس نرم استفاده کنی.

از شامپوهای کراتینه استفاده کن: کراتین، پروتئینی ضروری برای موها است که به یکپارچگی ساختار موها کمک می‌کند. همچنین، کمک می‌کند که موها قوی و سالم بمانند. فقط به یاد داشته باش که این راه تقویت موهای نازک نمی‌تواند یک شبه تفاوت بزرگی را ایجاد کند و مشاهد تأثیر آن نیاز به گذشت زمان دارد.

لینک خرید مستقیم انواع شامپو کراتینه

تقویت موها با مس: یکی دیگر از مواد مغذی مهم برای سلامتی موها، مس است. این ماده به تقویت موهای نازک کمک می‌کند و مانع شکنندگی تارهای مو می‌شود. کمبود مس در بدن باعث می‌شود که موها ضعیف شوند و پیش از موعد رنگ خود را از دست بدهند.

غذاهای غنی از مس عبارتند از: آجیل، گوشت بدون چربی، مرغ و سبزی‌ها. همچنین، می‌توان این عنصر را در محصولات مراقبت از موی مختلف پیدا کرد.

موهای خود را هیدراته نگه دار: هیدراته نگه داشتن موها به سلامت موها و پوست سر کمک می‌کند. هیدراتاسیون موها را می‌توان به روش‌های مختلفی انجام داد که یکی از آن‌ها نوشیدن آب کافی طی روز یا استفاده از ماسک‌های موی مرطوب‌کننده است.

برای دیدن محصولات بیشتر میتوانید از سایت ما دیدن فرمایید.

همچنین میتوانید از طریق اینستاگرام ستاره مارا دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه