پوست بدون لک با انواع کرم روشن کننده صورت از برند "هیدرودرم"

محصولات صورت هیدرودرم

برخی اوقات پوست به دلایلی مانند ایجاد زخم و جوش یا تماس‌های فیزیکی و آسیب‌های خارجی دچار تیرگی و در بعضی نواحی هم لک می‌شود. در این شرایط است که کرم روشن کننده صورت به کمک می‌آید و لکه‌ها و تیرگی‌ها را محو و نابود می‌کند!
اگر دوست داری به رمز و راز داشتن پوستی بدون لک و تیرگی پی ببری، در ادامه این مطلب با انواع کرم روشن کننده صورت از برند “هیدرودرم” آشنا شو.
کرم روشن کننده صورت “هيدرودرم” Hydroderm مدل Depigmenting:
این کرم روشن کننده صورت با حجم ۲۵ ميلی ليتر، جزو محصولات پوستی مناسب برای رفع لکه‌های تیره روی پوست است. بر اثر گذر زمان و افزايش سن، استفاده از برخی محصولات آرايشی با کیفیت نامناسب، تغذيه بد یا قرار گرفتن در معرض اشعه‌های خورشید، لکه‌هایی قهوه‌ای رنگ روی پوست ایجاد می‌شوند که برای ما آزاردهنده و ناراحت‌کننده هستند.

برای دیدن و خرید مستقیم محصولات هیدرودرم میتوانید روی این لینک کلیک کنید.

برای از بين بردن این لکه‌ها و یکدست کردن رنگ پوست باید از انواع کرم روشن کننده صورت استفاده کرد. کرم روشن کننده صورت هيدرودرم با نام Depigmenting حاوی برخی مواد مؤثر است که لکه‌های روی پوست را از بین می‌برند. برای مثال، آلفا آربوتين (عصاره گياه بربری) پرتوهای ماوراء بنفش نور خورشيد را جذب می‌کند و مانع آسیب رساندن آن‌ها به پوست می‌شود.


آلفائيدروکسی اسيد هم لایه‌های قهوه‌ای و تیره روی پوست را از بین می‌برد و لايه‌های جوان و تازه‌تر زیر آن را آشکار می‌کند. از سوی دیگر، ويتامين C موجود در این کرم روشن کننده صورت به تقويت پوست و توليد رشته‌های کلاژن در آن کمک می‌کند که به نوبه خود باعث کاهش لکه‌های تیره پوستی می‌شود.
همچنین، کوژيک دی پالميتات موجود در این کرم روشن کننده صورت باعث توقف توليد ملانين در پوست می‌شود و از تیره شدن دوباره پوست جلوگیری می‌کند.
برای استفاده از این کرم روشن کننده صورت شب‌ها آن را روی پوست تميز و کاملاً خشک خود بمال تا پس از ۶ تا ۸ هفته نتیجه این درمان را ببینی.
کرم روشن کننده صورت گياهی “هيدرودرم” Hydroderm سری Lady:
این کرم روشن کننده صورت گياهی حاوی موادی چون عصاره گل بلیس پرتیس و ويتامين C است و لکه‌های قهوه‌ای روی پوست صورت و گردن را به طور مؤثر، ولی به تدریج از بین می‌برد. این کرم حتی بر لکه‌های پوستی ناشی از بارداری نیز تأثیر دارد و می‌تواند درمان مؤثری برای آن‌ها باشد.

برای دیدن محصولات و مقالات بیشتر میتوانید از سایت باستاره دیدن فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه