پودر ابرو

پودر ابرو محصول آرایشی بسیار مؤثری برای پر کردن بخش‌های خالی ابروها با جلوه‌ای کاملاً طبیعی است. نکته مهم در این باره انتخاب محصول باکیفیت با رنگ مناسب است. معمولاً توصیه می‌شود رنگ ابروها ۲ درجه روشن‌تر از رنگ موها باشد؛ البته برای خانم‌هایی که موهای تیره دارند. در مقابل، خانم‌هاییی با موهای روشن باید رنگی ۲ درجه تیره‌تر از موهای خود را برای ابروهایشان انتخاب کنند.

اگر از این اصل پیروی کنید، می‌توانید سایه ابروی مناسب خود را به راحتی پیدا کنید. بافت پودری این محصول به راحتی روی ابروها می‌نشیند و ظاهری طبیعی و یکدست به انها می‌بخشد. پودر ابرو به ویژه برای خانم‌هایی که موهای روشن دارند، مناسب است و می‌تواند ابروها را به خوبی پرپشت نشان دهد. همچنین، به طور موقت می‌توانید ضخامت و پهنای ابروهایتان را با کمک این محصول افزایش دهید.

برای استفاده از انواع پودرهای ابرو از یک براش سفت و کوچک زاویه‌دار استفاده کنید. چنین براشی به شما کمک می‌کند پودر ابرو را دقیقاً در جایی که می‌خواهید، بزنید. سر براش را روی پودر ابرو بمالید و سپس چند ضربه آهسته به ظرف بزنید تا پودر اضافه از روی براش بریزد. حالا می‌توانید بخش‌های خالی ابروها را با ضربه‌های ملایم براش پر کنید. دقت کنید که ابروهایتان را به شکل قرینه پر کنید.

پودر ابروهای باکیفیت در تمام طول روز روی ابروهای شما باقی می‌ماند و محو نمی‌شوند. برخی از انواع این محصولات در برابر تعریق و رطوبت نیز مقاوم هستند و از بین نمی‌روند.

 

خرید براش زاویه دار ابرو میچانو

 

رشد مجدد ابرو با ۶ جادوی خانگی!

 

نکته‌های مهم درباره استفاده از پودر ابرو

  • پیش از حالت دادن به ابروها آنها را با برس تمیز شانه بزنید و مرتب کنید تا بخش‌های خالی و نامتقارن آنها کاملاً مشخص شود.
  • اگر ابرویتان زیاد تیره و پررنگ شدند، می‌توانید با کمک تکه‌ای پنبه به آرامی مقداری از پودرهای ابرو را پاک کنید و سپس با استفاه از براش ابروی سفت ابروهای خود را صاف و منظم کنید.
  • در صورتی که براش ابروی مناسب در دسترس نداشتید، می‌توانید پودر ابرو را به کمک انگشت خود روی ابروها بزنید.
  • اگر پودرهای ابرو به خوبی ابروهایتان نمی‌چسبند، می‌توانید کمی مرطوب‌کننده روی آنها بزنید و سپس از این محصولات استفاده کنید. این کار کمک می‌کند پودر بهتر به سطح ابروها بچسبد.
  • پس از اتمام کار می‌توانید با استفاده از کمی ژل ابرو یا موس تثبیت‌کننده حالت و رنگ ابروهای خود را ثابت کنید و پودر ابرو را در جای خود حفظ کنید.

 

بیشتر بخوانید: مداد ابرو و روش صحیح کشیدن ابروها

 

خرید انواع پودر ابروهای برند لچیک از فروشگاه اینترنتی باستاره

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه