پنهان کردن تارهای سفید مو

ترفندهایی برای پنهان کردن تارهای سفید مو

بعضی از دختران با وجود سن کم و برخی از بانوان با وجود این که یک هفته از رنگ کردن موهایشان نمی‌گذرد، شاهد تارهای سفید در لابه لای موهای خود هستند. برای آن که مجبور به رنگ کردن دائم موهایتان نباشید و یا در سن کم موهایتان را رنگ نکنید، باستاره راهکارهایی را برای پنهان کردن تارهای سفید مو ارائه داده که به واسطۀ آن‌ها می‌توانید به راحتی و بدون استفاده از رنگ‌های شیمیایی تارهای سفید موهایتان را بپوشانید.

بیشتر بخوانید : روش‌ های از بین بردن رنگ مو با استفاده از جوش شیرین

 

برای مشاهده و خرید انواع رنگ موی ایرانی و خارجی روی این لینک بزنید.

 

استفاده از ریمل و سایۀ چشم:

برای پنهان کردن تارهای سفید، می‌توانید از ریمل استفاده کنید. همان طور که فرچۀ ریمل را به مژه‌هایتان می‌زنید، آن را روی تارهای سفید مو چند بار بکشید تا کاملاً آن‌ها را پوشش دهد. هم‌چنین می‌توانید از سایۀ چشمی که تقریباً هم رنگ موهایتان است برای پنهان کردن ریشه‌های سفید موها استفاده کنید. برای این کار بهتر است از سایه‌هایی که ترکیبی قوی و چرب دارند، استفاده کنید تا روی موهایتان به راحتی ثابت بمانند.

استفاده از مدادهای رنگ و یا سرمه مدادی‌ها:

برای پوشاندن تارهای سفید می‌توانید از مداد رنگ‌هایی استفاده کنید که مخصوص پوشش سفیدی مو هستند. البته سعی کنید مدادی را انتخاب کنید که یک درجه از رنگ موهایتان تیره‌تر باشد تا کاملاً آن را پوشش دهد. هم‌چنین می‌توانید از سرمه مدادی‌هایی که تا حدودی حالت مایع دارند نیز استفاده کنید که بتوانید راحت‌تر آن‌ها را بکشید و شاهد نتیجۀ خوب این کار باشید.

پنهان کردن تارهای سفید مو

استفاده از شامپوهای مخصوص موهای خشک:

از شامپوهای مخصوص موهای قهوه‌ای و خشک استفاده کنید که در اکثر فروشگاه‌های زیبایی موجود هستند. آن را روی ریشۀ موهای سفید بزنید و به کمک ریمل تارهای بلند سفید را بپوشانید.

استفاده از قهوۀ آسیاب شده:

برای پنهان کردن ریشه‌های سفید مو از قهوۀ آسیاب شده که به راحتی در میان تارهای مو نفوذ می‌کند، استفاده کنید که نتیجۀ آن همانند شامپوی مخصوص موهای خشک است.

برای آرایش مو، باستاره به شما توصیه می‌کند مدل موج‌دار که حجم مو را افزایش می‌دهد را انتخاب کنید. این کار باعث می‌شود تارهای سفید شما به چشم نیایند.

 

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

 

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه