پرپشت کردن موی سر با روغن رزماری

پرپشت کردن موی سر با استفاده از رزماری چگونه است؟

ممکن است این روزها متوجه کم‌پشتی موهای خود شده و جستجویی را برای روش‌های پرپشت کردن موی سر خود آغاز کرده باشید. در این راه پرپیچ و خم برای پرپشت کردن موی سر، روش‌های بسیاری وجود دارد، که شاید همه آنها برای شما مؤثر نباشد. اما امروز باستاره قصد دارد تا شما را با روش پرپشت کردن موی سر با روغن رزماری آشنا کند.

 

پرپشتی موی سر با استفاده از روغن رزماری

روغن رزماری بیشتر در خاورمیانه برای پرپشت کردن موی سر مورد استفاده قرار می‌گیرد. این به معنی آن است که این روش پرپشت کردن مو قدیمی،‌ سازگاری زیادی با موهای خانم‌های ایرانی دارد. این روغن از تقطیر گیاه رزماری به دست می‌آید.

این روغن به افزایش تقسیم سلولی و بسط دادن رگ‌های خونی کمک می‌کند که به معنی بهبود و افزایش گردش خون هم هست. این روغن می‌تواند به رشد موهای سر کمک کرده و همچنین یک تونیک ایده‌آل برای موهای شما است.

برای پرپشتی موی خود،‌ می‌توانید به راحتی این روغن را به شامپو یا نرم‌کننده اضافه کنید. همچنین می‌توانید کف سر را با ترکیب این روغن و دیگر روغن‌ها، مانند روغن زیتون، ماساژ بدهید.

بیشتر بخوانید : بهترین مخلوط‌ ها برای رشد سریع موها چیست ؟

پرپشت کردن موی سر با رزماری

لینک مستقیم خرید شامپو حجم دهنده و ترمیم کننده موهای نازک کارال

 

پرپشتی موی سر با ماساژ روغن

برای این روش پرپشتی موی سر با روغن،‌ به روغن رزماری، روغن زیتون، آب تمیز و یک شامپوی ملایم نیاز دارید. به راحتی روغن رزماری را با روغن زیتون ترکیب کنید. این ترکیب روغن‌ها را به مدت ۵ دقیقه، روی سر ماساژ بدهید.

اجازه دهید ترکیب روغن‌ها از شب تا صبح روی موهایتان بماند. صبح روز بعد، موهای خود را با شامپوی ملایم بشویید. این روش پرپشت کردن موی سر را ۲ تا ۳ بار در هفته انجام دهید تا بهترین نتایج این روش را ببینید.

 

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه