پرایمر چشم

پرایمر چشم همان پایه آرایش چشم است که پیش از میکاپ مورد استفاده قرار می‌گیرد تا ماندگاری آرایش را افزایش دهد. این محصول همچنین، قابلیت پوشش‌دهی بالایی دارد تا عیب‌های پوست را بپوشاند و زیرسازی خوبی را برای آرایش ایجاد کند. این نوع پرایمر روی پلک‌ها زده می‌شود تا هم تیرگی و هم چین و چروک‌های دور چشم‌ها را بپوشاند. در واقع، شما با استفاده از پرایمرها روی پلک‌ها کمک می‌کنید که محصولات آرایشی به خوبی روی پوست این نواحی بخوابند و از ریختن و پاک شدن میکاپ چشم نیز جلوگیری می‌کنید. در ضمن، این محصول آرایشی باعث می‌شود که سایه چشم رنگ واقعی خود را روی پوست بهتر نشان دهد.

پرایمر چشم مانع عرق کردن پشت پلک‌ها می‌شود و آرایش شما را فیکس و ثابت نگه می‌دارد. همچنین، اگر پوستتان چرب است یا زیاد عرق می‌کند، حتماً از پرایمرها استفاده کنید. پرایمرهای چشم انواع مختلفی دارند: کرمی و مایع. همچنین، انواع دارای SPF آنها نیز وجود دارد که از پوست حساس اطراف چشم‌ها در مقابل اشعه‌های خورشید و UV محافظت می‌کنند. برخی از پرایمرهای چشم هم خاصیت ضد پیری دارند که باعث می‌شوند پوست دور چشم و پلک‌ها دچار افتادگی و شل شدن نشود.

یکی از نکات مهم در استفاده از پرایمرهای چشم همخوانی داشتن تنالیته پرایمر چشم با پنکیک و کرم پودر شما است. در صورتی که میان رنگ این محصولات هم‌خوانی وجود نداشته باشد، به سبب تضاد ایجاد شده، رنگ طبیعی چهره تغییر می‌کند و مصنوعی جلوه می‌کند.

 

خرید بهترین پرایمرهای چشم از فروشگاه اینترنتی باستاره

 

خرید پرایمر چشم فینیش اسکین SLA

 

چطور از پرایمر چشم استفاده کنیم؟

پرایمر چشم

 

۱. ابتدا کرم دور چشم روزانه خود را روی پوست اطراف چشم‌ها بزنید.

۲. کمی پرایمر چشم را با کمک یک براش آرایشی یا نوک انگشتان خود روی پوست نواحی اطراف چشم‌ها بزنید. این کار را از خط رویش مژه‌های بالا شروع کنید و به طرف ابروها بروید. پرایمر را به شکل لایه‌ای نازک بزنید تا به سرعت جذب پوست شود. دقت کنید که پرایمر را روی پلک‌های پایین هم بزنید؛ به ویژه اگر می‌خواهید از سایه یا خط چشم در این نواحی استفاده کنید.

۳. حدود ۱ دقیقه صبر کنید تا پرایمر کاملاً جذب پوست شود؛ سپس کار میکاپ چشم‌های خود را آغاز کنید.

 

بیشتر بخوانید: خط چشم کشیدن متناسب با فرم چشم‌ها و صورت

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه