پاک کردن لوازم آرایش

پاک کردن لوازم آرایش در خانه به روشی ساده

لوازم آرایشی ما، پس از مدتی استفاده، کم کم کثیف شده و حالت نو و پاکیزه اولیه خود را از دست می‌دهند. ما در اینجا روشی را به شما می‌آموزیم که با استفاده از آن، می‌توانید لوازم آرایش خود را به راحتی و آسانی در خانه پاک کنید. برای پاک کردن لوازم آرایش، لازم نیست پول زیاد و یا انرژی بیش از حدی را صرف کنید! کافی است که در یک لیوان آب (بهتر است که ولرم باشد) کمی شامپوی بچه بریزید و به آن مخلوط هم کمی روغن زیتون اضافه کنید. سپس لوازم آرایش خود را به صورتی که به خوبی در مخلوط فرو بروند، داخل لیوان قرار بدهید و پس از کمی حرکت دادن آن‌‌ها در داخل مایع، بگزارید تا حدود نیم ساعت داخل مخلوط بمانند تا خوب خیس بخورند.

بیشتر بخوانید : روشی برای داشتن یک کیف لوازم آرایشی مناسب در طول روز

پاک کردن لوازم آرایش

لینک مستقیم خرید اسپری تمیز کننده براش ایدوون

 

پس از مدت سی دقیقه، می‌توانید لوازم آرایش را از لیوان درآورده و آنها را با آب ولرم بشویید. پس از خشک شدن لوازم آرایشتان، خواهید دید که انگار مانند روز اول نو شده‌اند و دیگر نیازی به جایگزین کردن آنها با لوازم جدیدتر وجود نخواهد داشت! این روش ساده و جالب را به کار ببرید و از صرف هزینه اضافی برای خریدن لوازم نو دیگر، بی‌نیاز شوید.

 

تمیز کردن تراش آرایشی 

رژ لب های مدادی، خط چشم و خط لب جزو موارد لاینفک هر کیف آرایشی هستند. هر بار که از تراش آرایشی استفاده می کنید؛ می توانید با گوش پاک کن مقداری تمیزش کنید اما باز هم به صورت کامل تمیز نمی شود. مسواک های قدیمی را دور نیندازید. یک مسواک قدیمی را آغشته به الکل کنید و شروع به مسواک کردن تراش آرایشی کنید. با این کار ریز ترین مواد آرایشی هم پاک می شوند و تیغه تراش نیز ضد عفونی می شود. در انتها تراش آرایشی را با آب سرد بشویید و خشک کنید.

 

 

برای دیدن صفحه اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ روی این لینک کلیک کنید.

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه