پاکسازی پوست با ماسک روشن کننده صورت ایتالیایی "ویتال" از برند "کاپریس"

ماسک کاپریس

برند فرانسوی کاپریس مختص خانم هایی است که تنوع طلبند و میخواهند چهره ای دلخواه و منحصر به فرد داشته باشند.کاپریس از مواد اولیه بسیار غنی, کیفیت بالا و پیشرفته ترین تکنولوژی های روز در تولید محصولات خود استفاده کرده است.این محصولات در معتبرترین کارخانه های دنیا ساخته میشوند و بر روش تولید آنها نظارت ویژه گشته است.تمام محصولات دارای PAO به صورت درج شده بر روی بسته بندی است, که مدت زمان مناسب برای استفاده پس از باز شدن درب محصول را بیان میکند.محصولات کاپریس دارای گواهینامه بین المللی JPN,CEE,FDA و همچنین لیبل وزارت بهداشت ایران بوده که خود تضمینی است بر سلامت و کیفیت محصولات.
برای روشن شدن پوست خود به دنبال ماسک مناسبی می‌گردی؟ ما ماسک روشن کننده صورت “ویتال” Vital را از برند ایتالیایی “کاپریس” Caprice به تو پیشنهاد می‌دهیم که با پاکسازی پوست، به ترمیم و بازیابی شادابی و درخشندگی آن نیز کمک می‌کند.

پاکسازی پوست با ماسک روشن کننده صورت ایتالیایی "ویتال" از برند "کاپریس"

برای خرید مستقیم این ماسک میتوانید روی این لینک کلیک کنید.

ماسک روشن کننده صورت “ویتال” که حالتی کرم مانند دارد، حاوی آب گوگرددار چشمه‌های معدنی، نمک معدنی، خاک رس معدنی، عصاره جلبک دریایی و روغن‌ها و عصاره‌های ۱۰۰ درصد گیاهی است که همه این ترکیبات پوست را پاکسازی می‌کنند و تولید چربی را در آن تا ۸۵ درصد کاهش می‌دهند. همچنین، استفاده از این ماسک، باعث کاهش منافذ باز پوست می‌شود.
برای استفاده از ماسک روشن کننده صورت “ویتال”، اگر پوست خشکی داری، هفته‌ای یک بار و به مدت ۱۰ دقیقه آن را روی پوست تمیز و خشک خود بگذار. اگر هم پوست معمولی یا چرب داری، هفته‌ای ۲ بار آن را روی پوست صورت خود بمال و ۲۰ دقیقه صبر کن. پس از این که ماسک کاملاً روی پوست خشک شد، پوست صورت خود را با آب گرم شست‌وشو بده تا نتایج مثبت آن را در روشن شدن پوست ببینی.

برای دیدن محصولات و مقالات بیشتر میتوانید از سایت باستاره دیدن فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه