وسایل آرایشی دوکاره

وسایل آرایشی دوکاره چیست ؟

شاید به کار بردن وسایل آرایشی که دوکاره هستند یا در نهایت، شما برای دو منظور از آن‌ها استفاده می‌کنید، امری عادی باشد؛ ولی استفاده از یک وسیله آرایشی که ۵ کاربرد داشته باشد، تا حدی باورنکردنی است!

این مسئله زمانی حیرت‌انگیزتر می‌شود که باستاره به شما می‌گوید این وسیله، یکی از اجزای همیشگی کیف آرایشتان است، کرم پایه دور چشم یا کانسیلر!

بیشتر بخوانید : نحوه استفاده از کانسیلر

وسایل آرایشی دوکاره

لینک مستقیم خرید تصحیح کننده و کانسیلر میبلین شماره 150

 

از بین بردن سیاهی (گودی) دور چشم:

کار اصلی کانسیلر، پنهان کردن هاله‌های سیاه دور چشم‌ها است. در واقع، کانسیلر باعث می‌شود خستگی چشم‌ها به نظر نرسد و به شما چشمانی درخشان می‌بخشد.

 

از بین بردن مشکلات پوست:

قبل از استفاده از کرم پایه، می‌توانید کانسیلر را روی لکه یا جوش‌های پوست بزنید. این کار باعث می‌شود پوستتان صاف و شفاف دیده شود.

 

تثبیت‌کننده رژ لب:

قبل از استفاده از هر گونه رژ یا مداد لب، کانسیلر را روی لب‌هایتان بمالید. با این کار، مطمئن باشید که رژ لب، مدت طولانی‌تری روی لب‌ها باقی خواهد ماند.

لینک مستقیم خرید کانسیلر فتوفوکوس وت اند وایلد شماره E842B

 

تثبیت‌کننده سایه چشم:

قبل از استفاده از سایه چشم، روی پلک خود کانسیلر بمالید. این کار، سایه چشم را به مدتی طولانی بدون هیچ تغییری روی پلک نگه می‌دارد و حتی از پودرهای تثبیت‌کننده هم بهتر عمل می‌کند.

 

تصحیح کردن آرایش:

هر اشتباهی در آرایش را می‌توانید به کمک کانسیلر تصحیح کنید. حتی می‌توان گفت بهترین و سریع‌ترین راه برای این کار، استفاده از کانسیلر است.

 

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه