هنگام استفاده از نرم کننده مو این نکات را به خاطر داشته باش

نکات استفاده از نرم کننده

مراقبت از مو کاری است که همیشه و در همه اوقات باید انجام بدهی. یکی از بهترین روش‌های مراقبت از مو، استفاده از نرم کننده مناسب موها است تا بتواند به آنها آبرسانی کرده و آنها را تغذیه کند. خیلی‌ها تصور می‌کنند استفاده از نرم کننده، به سادگی حمام کردن است، اما این کار قواعد خاص خود را داشته که با رعایت آنها می‌توانی موهایی بی‌نهایت جذاب داشته باشی. در ادامه نکته‌های مهمی که باید هنگام استفاده از نرم کننده مو بدانی را بخوان.
پیش از حمام موهایت را با روغن نرم کن!
یکی از راه‌های مناسب برای نرم و مرطوب کردن به صورت طبیعی، ماساژ دادن آنها با استفاده از روغن است. می‌توانی پیش از رفتن به حمام، کمی روغن نارگیل، بادام یا روغن زیتون را روی موها و کف سرت ماساژ بدهی. روغن به موهایت نفوذ کرده و آنها را از درون مرطوب و تغذیه می‌کند.
پیش از نرم کننده، موهایت را خشک کن!
شاید این کار کمی عجیب به نظر برسد، اما برای گرفتن وزی موها ضروری است. پس از آنکه موهایت را با شامپو شستی، آنها را درون حوله بپیچ تا آب اضافی آن گرفته شود. سپس روی موها را با نرم کننده بپوشان. به این روش،‌ نرم کننده بهتر به موها نفوذ کرده و از وز شدن آنها جلوگیری می‌کند.

برای مشاهده و خرید آنلاین انواع محصولات مراقبت از مو روی این لینک کلیک کنید.

 

هنگام استفاده از نرم کننده مو این نکات را به خاطر داشته باش

بیش از حد نرم کننده استفاده نکن!
استفاده بیش از حد از نرم کننده می‌تواند موجب سنگینی موها بشود. اگر موهایت از ریشه سنگین بشوند، در نهایت باعث چرب و کم پشت به نظر رسیدن موها می‌شود. بهتر است از میزان کمی نرم کننده برای مرطوب و تغذیه کردن نوک موها استفاده کنی که چربی و رطوبت کمتری دارند.

نرم کننده را بیش از حد روی موهایت نگذار!
اگر احساس می‌کنی هر چه بیشتر نرم کننده روی موهایت بماند، بیشتر تغذیه شده و رطوبت بهتری می‌گیرند، در اشتباهی. نرم کننده‌های مو به صورت آنی عمل کرده و به فولیکول‌های موی خیس نفوذ می‌کنند. بنابراین، امکان نفوذ نرم کننده بیشتر به درون آنها وجود ندارد.

برای دیدن محصولات و مقالات بیشتر میتوانید از سایت باستاره دیدن فرمایید.

همچنین میتوانید از طریق اینستاگرام ما را همراهی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه