هر چند وقت یک بار بهتر است موهایت را رنگ کنی

فاصله بین دفعات رنگ مو

بسیاری از بانوان علاقۀ زیادی به رنگ کردن موهای خود دارند و از انواع هایلات‌ها و لولایت‌ها برای زیباتر جلوه دادن موهای خود استفاده می‌کنند. اما همان‌طور که می‌‌دانی، استفادۀ مکرر از رنگ مو آسیب جدی به موها می‌زند. بنابراین، امروز “ستاره” قصد دارد نکاتی را به تو گوشزد کند تا با رعایت آن‌ها از موهایت مراقبت کنی.

یکی از نکاتی که باید هنگام رنگ کردن مو حواست به آن باشد، فاصلۀ زمانی بین تجدید رنگ مو است که بستگی به رنگ موی زمینه و رنگ مویی دارد که می‌خواهی استفاده کنی.

اگر موهایت خاکستری و یا سفید است و می‌خواهی از رنگ موی تیره استفاده کنی، بهتر است این کار را هر سه هفته یک بار و نه زودتر انجام دهی.

اگر رنگ موهایت قهوه‌ای و یا مشکی است و می‌خواهی آن را بلوند کنی، مطمئناً مجبوری به تعداد دفعات بیشتری ریشه‌هایت را رنگ کنی؛ البته این باز بستگی به خودت دارد که چه قدر رنگ تیرۀ ریشه‌ها ممکن است تو را کلافه کند.

اگر همیشه از یک رنگ مو استفاده می‌کنی و هایلایت نداری، بهتر است هر چهار هفته یک بار آن را تجدید کنی؛ البته باز هم فاصلۀ زمانی بین رنگ کردن موها به رشد ریشه‌های مو و تأثیر آن روی زیبایی و ظاهر تو بستگی دارد.
اگر موهایت را هایلایت کرده‌ای، معمولاً هر شش الی ده هفته بهتر است آن را تجدید کنی.

برای مشاهذه و خرید آنلاین انواع رنگ مو میتوانید روی این لینک کلیک کنید.

هر چند وقت یک بار بهتر است موهایت را رنگ کنی

اگر هم از رنگ پایه و هم از هایلایت روی موهایت استفاده می‌کنی، می‌توانی هر چهار هفته یک بار رنگ زمینه را تجدید کنی و هر هشت هفته، دوباره هایلات‌ها را رنگساژ کنی.

اگر روی موهایت، هایلایت و لولایت را هم زمان انجام داده‌ای، خبر خوش این است که می‌توانی برای مدت طولانی‌تری از رنگ کردن موها خودداری کنی. ممکن است هزینۀ آن کمی گران باشد، اما ارزشش را دارد.

افرادی که موهای صاف و نازکی دارند، موهایشان را باید به تعداد دفعات بیشتری با فواصل زمانی کوتاه‌تری رنگ کنند. این در حالی است که افرادی که موهایی ضخیم‌تر و مجعدتری دارند، کمتر نیاز دارند که موهایشان را مرتباً رنگ کنند.

در پایان “ستاره” به تو توصیه می‌کند که پس از رنگ کردن موهایت، حتماً از شامپوها و ماسک‌های مخصوص موهای رنگ‌شده استفاده کنی تا درخشندگی و ثبات رنگ برای مدت طولانی‌تری روی موهایت بماند.

برای دیدن مقالات و محصولات بیشتر میتوانید از سایت باستاره دیدن فرمایید.

همچنین میتوانید از طریق اینستاگرام باستاره ما را نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه