هدیه ولنتاین برای همسر

بهترین لوازم شخصی برقی هدیه ولنتاین برای همسر

هدیه دادن به شخصی که دوستش دارید، یکی از بهترین راهکارها برای ابراز عشق و علاقه به او است. این رسم خوشایند باید در زندگی زناشویی تداوم داشته باشد تا شور و هیجان روزهای اولیه زندگی، با گذشت زمان کم نشود. شاید این‌طور به نظر برسد که خانم‌ها بیشتر از آقایان به هدیه گرفتن از همسرشان در روزهای خاص زندگی حساس هستند و آقایان چندان به این موضوع اهمیت نمی‌دهند، اما این تصور چندان درست نیست؛ مردان هم برای درک عشق ورزیدن از طرف همسرشان، به غافلگیر شدن با هدایای کوچک و بزرگ در روزهای مهمی مثل تولد، سالگرد ازدواج، روز ولنتاین، روز پدر و… نیاز دارند. شما می توانید با خرید هدیه ولنتاین برای همسر او را به خود وابسته کنید و او را عاشق تر از قبل نمایید.

 

هدیه ولنتاین برای همسر

 

سشوار وربنا :

سشوار حرفه ای مدل VR-9906 وربنا یکی از مدل های سشوار برند وربنا که با توان 2400 وات و موتور AC مناسب برای سالن های آرایشگاهی است. این سشوار با سرعت باد بسیار زیاد قابل استفاده برای براشینگ است. سشوار وربنا دارای قابلیت تولید یون میباشد که توسط باد سشوار الکتریسیته ساکن روی موها را از بین میبرد و از وز شدن موها جلوگیری میکند و راحت تر حالت میگیرد.

هدیه ولنتاین برای همسر

خرید اینترنتی سشوار حرفه ای مدل VR-9906 

 

دو نکته‌ی بسیار مهمی که باید هنگام براشینگ مو در نظر بگیرید این است که هیچ موقع موهای خود را در حالت خیس سشوار نکشید و نکته‌ی دوم نیز این است که قبل از براشینگ مو حتما از اسپری‌های ضد حرارت استفاده کنید.

 

هدیه ولنتاین برای همسر

 

اگر حس می‌کنید خرید هدیه برای آقایان بسیار سخت و پیچیده است یا هر سال با این سوال روبرو می‌شوید که بهترین هدیه برای مردان در روز ولنتاین چیست، ما شما را راهنمایی می‌کنیم. خرید بهترین هدیه برای آقایان آنقدر که شما فکر می‌کنید سخت نیست. معمولا آقایان در وسایل شخصی خود ست اصلاح را دارند اما ممکن است بسیار قدیمی و کهنه باشد و خودشان یا حوصله خرید جدید نداشته باشند یا از سر صرفه جویی با همان ست کهنه سر کنند. از این رو ریش تراش و انواع موزر مردانه هدیه ایی کاربردی و مناسب است که مطمئنا آقایان استقبال خوبی از آن می کنند.

 

ماشین اصلاح :

موتور ماشین اصلاح ES-LF51 با سرعت 14000 دور در دقیقه نوسان می‌کند و با سرعت و قدرت زیاد موها را قطع می‌کند. Panasonic ES-LF51 صد در صد ضد آب است و از آن می‌توان در حالت خشک و مرطوب با ژل یا فوم اصلاح استفاده کرد. باتری قابل شارژ ریش‌تراش ظرف مدت 1 ساعت شارژ می‌شود و پس از آن تا 45 دقیقه شارژدهی دارد. پس از اتمام کار اصلاح می‌توان تیغه‌های ماشین اصلاح را زیر شیر آب گرفت و آن را روشن کرد تا با قابلیت لرزشی، تیغه تمیز شود.هدیه ولنتاین برای همسر

خرید اینترنتی ماشین اصلاح مدل ES-LF51

 

چیزی کـه آقایان هرگز از دست‌اش خلاصی ندارند، مسئله‌ي اصلاح صورت اسـت. مردها همیشه از چنین هدیه‌هایي استقبال می کنند.

 

کادو چی بخرم ؟

ولنتاین چی بخرم ؟

 

 

برچسب‌ها:,

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه