هایلایتر

هایلایتر محصولی با کاربرد آسان برای برجسته نشان دادن نقاط مورد نظر از صورت به منظور جذابیت بیشتر چهره و درخشان کردن آن است. همچنین، موجب می‌شود صورت شما جوان‌تر و پوستتان صاف و یکدست به نظر برسد. ما در اینجا اسرار مهم استفاده از این محصول آرایشی را از زبان حرفه‌ای‌ها برای شما بازگو می‌کنیم.

 

آماده‌سازی پوست

توصیه می‌کنیم پیش از هایلایت صورت از انواع مرطوب‌کننده‌های مناسب پوست خود استفاده کنید تا به مرطوب ماندن پوستتان در طول روز کمک کنید. همچنین، می‌توانید از سرم‌های روشن‌کننده پوست نیز استفاده کنید.

 

پرایمر صورت

برای حفظ رطوبت پوست و ایجاد سطحی یکدست و یکنواخت برای میکاپ، همچنین افزایش دوام آرایش خود می‌توانید در این مرحله روی پوست خود پرایمر بزنید. انواع کرم‌های BB نیز برای این منظور مناسب هستند.

 

پرایمر چگونه در آرایش معجزه می‌کند؟!

خرید انواع پرایمرهای صورت از فروشگاه اینترنتی باستاره

 

هایلایتر

هایلایتر را به مقدار مناسب روی قسمت‌های مورد نظر از صورت خود بزنید. مهم‌ترین قسمت‌ها برای این منظور عبارتند از:

 

استخوان‌های گونه:

زمانی که روی برجستگی استخوان‌های گونه هایلایتر می‌زنید، گونه‌هایتان را کشیده و برجسته‌تر نشان می‌دهید. برای این کار، خطی فرضی را از قسمت وسط گوش تا لب بکشید. بالای این خط محل استفاده از انواع هایلایترها است. می‌توانید از یک براش کمک بگیرید یا این کار را با نوک انگشتانتان انجام دهید.

 

چشم‌ها:

از انواع هایلایترها در دو قسمت گوشه داخلی و قسمت مرکز پلک‌ها استفاده کنید تا جذابیت و گیرایی چشمانتان را افزایش و آنها را درشت‌تر نشان دهید. این کار را پس از اتمام میکاپ خود و با کمک یک براش آرایش چشم انجام دهید. همچنین، برای محو کردن تیرگی زیر چشم‌ها می‌توانید از انواع هایلایترها در این ناحیه استفاده کنید.

 

زیر استخوان ابروها:

مالیدن کمی هایلایتر روی استخوان ابرو و زیر قوس ابرو به زیبا جلوه دادن ابروهای شما کمک بزرگی می‌کند.

 

استخوان تیغه بینی:

خانم‌هایی که دوست دارند بینی خود را باریک‌تر نشان دهند، می‌توانند کمی هایلایتر با رنگی ۲ تا ۳ درجه روشن‌تر از پوستشان را روی استخوان بینی خود بزنند. برای این که نوک بینی را بالاتر نشان دهید، این ناحیه را نیز فراموش نکنید.

 

هایلایتر برای قوس بالای لب:

استفاده از انواع هایلایترها روی برجسته‌ترین قسمت بالای لب که به شکل یک قوس V  شکل است، باعث می‌شود آرایش لب‌هایتان زیباتر شود. فقط دقت کنید که از مقدار کمی هایلایت‌کننده استفاده کنید تا نتیجه دلخواهتان را بگیرید.

 

لب پایین و چانه:

برای برجسته‌تر نشان دادن لب‌ها می‌توانید مقدار کمی هایلایتر را روی قسمت وسط لب پایین بزنید تا آن را حجیم و جذاب‌تر نشان دهید. استفاده از انواع هایلایترها در قسمت وسط چانه نیز صورتتان را درخشان و جذاب‌تر نشان خواهد داد.

 

نکته پایانی درباره استفاده از هایلایتر

در استفاده از هایلایترها زیاده‌روی نکنید؛ به خصوص در نواحی خط خنده و کنار چشم‌ها. در غیر این صورت، باعث می‌شوید چین و چروک‌های این نواحی بیشتر به چشم بیایند.

 

بیشتر بخوانید: کانتورینگ برای آرایش بی‌نقص!

برنزه کننده صورت و بدن و روش استفاده از آن

 

خرید انواع هایلایترها از بهترین برندهای دنیا

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه