هاشور ابرو

هاشور ابرو برای هر کسی باید متناسب با فرم صورت، موقعیت اجزای صورت، فاصله بین آنها و شکل چشم‌ها انجام شود. بنابراین، فقط سلیقه در انتخاب مدل ابرو هاشور مهم نیست و باید عوامل دیگری را هم در نظر بگیریم تا بهترین مدل ابرو را برای زیباتر شدن چهره خودمان انتخاب کنیم.

باید بدانید که قوس کمان ابرو می‌تواند تمرکز را بر چشم‌ها افزایش دهد و چهره را جوان‌تر نشان دهد؛ به طوری که با انتخاب مدل ابروی مناسب حتی می‌توان آرایش کمتری داشت. در ادامه نکات مهم در این زمینه را خواهید خواند.

 

نکته‌های مهم در هاشور ابرو

– تاج ابرو را از امتداد پل بینی شروع کنید.

–  قوس ابروها در بهترین حالت حدود دو سوم طول خارجی ابروها است.

–  دنباله ابرو را نباید زیاد کوتاه کنید. همچنین، به یاد داشته باشید که انتهای ابروها باید در راستای خطی باشد که گوشه بینی را به گوشه خارجی چشم‌ها وصل می‌کند. برای این که گوشه چشم‌ها افتاده به نظر نرسد، امتداد ابروها را به اندازه کافی باریک و بلند ترسیم کنید.

 

خرید هاشور ابروهای میچانو از فروشگاه اینترنتی باستاره

 

مدل ابرو هاشور برای فرم‌های مختلف صورت

هاشور ابرو

– برای تعدیل فرم صورت‌های مربعی شکل، مدل ابرو را قوسی یا کمانی انتخاب کنید؛ ولی ابروها را بیش از حد نیز زاویه‌دار یا گرد نکنید.

– برای صورت‌های قلبی شکل تمرکز زیاد روی شکل ابروها توصیه نمی‌شود تا تمرکز بر قسمت بالای صورت کمتر شود.

– بهترین مدل هاشور ابرو برای صورت‌های بیضی شکل، هاشور کلاسیک و متقارن است.

– خانم‌هایی که صورت گرد دارند، باید مدل ابروی خود را با زاویه تند و تیز انتخاب کنند؛ چون ابروهای زاویه‌دار، شکل گرد صورت را متعادل‌تر می‌کنند.

 

خرید هاشور ابروهای لچیک از فروشگاه اینترنتی باستاره

 

نکات پایانی:

برای سلامت ابروهای خود و جلوگیری از ریزش آنها حتماً محصولی را برای هاشور زدن ابروها انتخاب کنید که باکیفیت باشد. به یاد داشته باشید که از تمرکز زیاد روی ابروها خودداری کنید تا تمرکز را از روی سایر قسمت‌های صورت از دست ندهید. اگر در استفاده از هاشور ابرو اشتباه کردید، برای اصلاح آن از یک گوش پاک کن آغشته به محلول‌های پاک کننده آرایش استفاده کنید.

 

بیشتر بخوانید: پودر ابرو برای پر کردن نقاط خالی ابروها

ریمل ابرو و اسرار آرایشی که درباره آن نمی‌دانید!

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه