نکته‌هایی برای داشتن آرایش ملایم و طبیعی

نکاتی برای داشتن آرایشی طبیعی

ممکن است با تمام لوازم و وسایل مورد نیاز برای آرایش ملایم و طبیعی آشنا باشی، اما ندانی چگونه به بهترین روش از آنها استفاده کنی تا ظاهری زیبا و حرفه ‌ای به خودت ببخشی! در ادامه با “ستاره” همراه باش تا با نکته‌هایی برای داشتن آرایش ملایم و طبیعی آشنا شوی!

محصولات مراقبت از پوست باکیفیت:
سعی کن همیشه پول خود را برای تهیه محصولات زیبایی و مراقبت از پوست باکیفیت سرمایه‌گذاری کنی. همچنین باید همیشه از مرطوب بودن و رسیدن رطوبت کافی به پوست خود مطمئن باشی. پوست زیبا و سالم زمینه بسیار مناسبی برای آرایش زیبا و جذاب است. همچنین با این نوع آرایش، باید بر زیبایی طبیعی پوست خود تأکید کنی.

لب‌ها را لایه ‌برداری کن:
همیشه پیش از اقدام به آرایش کردن صورتت، با استفاده از یک مسواک قدیمی، پوست لب‌هایت را لایه‌برداری کن تا از شر پوست‌های مرده اضافی خلاص بشوی. با داشتن لب‌های نرم و لطیف، آرایش جذاب‌تری هم خواهی داشت.

برای مشاهده و خرید آنلاین انواع لوازم آرایش برند میتوانید روی این لینک کلیک کنید.

آرایش سبک:
تکنیک اصلی انجام آرایش طبیعی و ملایم، سبک بودن میزان لوازم آرایش است. آرایش ملایم و طبیعی در صورتی که به صورت صحیح انجام بشود، بسیار جذاب‌تر از آرایش غلیظ است.

آرایش چشم:
زمانی که می‌خواهی چشم‌هایت را آرایش کنی، به جای حالت‌ها و سبک‌های دراماتیک، سعی کن ویژگی‌های جذاب چشم‌هایت را برجسته کنی. بهتر است بالای پلک‌های چشم خود از مداد چشم قهوه‌ای یا مشکی استفاده کنی. پس از آنکه مداد را روی پلک خود کشیدی، چشم‌هایت را ببند و فشار بده تا رنگدانه‌های مداد به ریشه‌های مژه‌هایت برود.

آرایش ابروها:
برای ابروهایت هم بهتر است از یک ژل ابروی بی‌رنگ استفاده کنی تا بتوانی بدون آنکه ظاهر طبیعی خودت را به خطر بیندازی، ابروهایت را آرایش کنی.

برای دیدن انواع محصولات ارایشی و بهداشتی میتوانید روی این لینک کلیک کنید.

همچنین میتوانید از طریق اینستاگرام ستاره ما را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه