نحوه استفاده از رژ لب براق

نکته‌هایی که باید درباره نحوه استفاده از رژ لب براق بدانید !

به نظر می‌رسد گرایش استفاده از رژ لب ‌های براق در این فصل در مجموعه لوازم آرایش‌های جدید دیده می‌شود. بنابراین، بهتر است به طور کامل این محصول را بشناسید تا بتوانید آن را به شیوه درست استفاده کنید. هر چند که نحوه استفاده از رژ لب براق نه تنها بسیار راحت است، بلکه به آرایش شما روح می‌بخشد.

همراه ما می‌توانید از هر آن چه که باید درباره این محصول بدانید، آگاه شوید.

به اندازه کافی از آن استفاده کنید :

برق لب باعث برجسته شدن لب‌ها شده و آن‌ها را زیباتر نشان می‌دهد. اما باید مراقب باشید که در استفاده از آن زیاده روی نکنید. چون برق لب مایع است، کشیدن آن روی لب‌ها نیاز به دقت دارد.

لایه برداری از پوست‌های خشک لب قبل از استفاده آن :

هیچ گاه تصور نکنید که به وسیله برق لب می‌توانید خشکی لب را بپوشانید، حتی اگر در مواد تشکیل دهنده‌اش روغن استفاده شده باشد. این محصول حتی ممکن است باعث خشکی بیشتر پوست لب شود. بنابراین بهتر است قبل از آن که برق لب بزنید، خشکی لب‌هایتان را برطرف کنید تا شاهد لب‌هایی براق و برجسته باشید.

نحوه استفاده از رژ لب براق

لینک خرید انواع رژ لب مایع و براق 

 

استفاده از رژ لب براق در آرایش چشم و گونه :

بیشترین گرایش‌های مد در این فصل داشتن چشمان و گونه‌هایی براق با کمک رژ لب براق است که در این حالت می‌توانید رنگی را که می‌خواهید، روی پلک بالای چشم و حتی روی استخوان ابروی خود بکشید تا صاحب چشمانی جذاب شوید. هم‌چنین می‌توانید آن را روی گونه‌های خود بکشید تا آرایشتان زیباتر جلوه کند.

برای بزرگ کردن لب ها، برق لب را تنها در وسط لب‌هایتان بزنید :

برای بزرگ‌تر و برجسته‌تر نشان دادن لب‌ها می‌توانید از رژ لب مات استفاده کنید. پس از زدن رژ لب، برق لب را تنها در وسط لب‌ های خود بزنید تا به نتیجۀ دلخواهتان برسید.

 

 

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه