مهم‌ترین کاربردهای چای سبز در زیبایی

کاربرد چای سبز

چای سبز به جز فوایدی که برای سلامتی دارد، عنصری مهم و پرکاربرد در محصولات مراقبت از پوست و مو نیز به شمار می‌رود. اگر دوست داری با مهم‌ترین کاربردهای چای سبز در زیبایی آشنا شوی، کلیپ جالب زیر را تماشا کن و از فواید بی‌شمار این ماده بهره ببر.

ویدئوی امروز ما به تو نشان می‌دهد که چای سبز چه فواید جالبی برای پوست و مو دارد و چرا به عنصر مهمی در دنیای زیبایی تبدیل شده است.
برای استفاده از چای سبز برای زیبایی، می‌توانی یک عدد چای کیسه‌ای سبز را در یک لیوان آب جوش دم کنی. چای سبز حاصل را در یک بطری اسپری بریز و آن را در یخچال قرار بده تا کاملاً سرد شود.

حالا می‌توانی عصاره چای سبز سرد را برای شادابی پوست صورت خود روی آن اسپری کنی.

کاربرد دیگر چای سبز در رفع مشکلات مربوط به موها است. باید بدانی که اسپری کردن چای سبز سرد در انتهای ساقه موها باعث رفع موخوره و نرم شدن این قسمت از تارهای مو می‌شود. از سوی دیگر، اگر دچار شوره سر هستی، باید بدانی که ترکیب چای سبز و گلاب برای درمان آن عالی است.

برای مشاهده و خرید آنلاین انواع محصولات زیبایی میتوانید روی این لینک کلیک کنید.

برای این منظور، مقدار مساوی گلاب را به چای سبز داخل بطری اسپری بیفزا و آن را روی ریشه موهای خود اسپری کن.

ما چند کاربرد دیگر نیز برای چای سبز کیسه‌ای داریم تا بدون استفاده آن را دور نیندازی! هر گاه چای سبز کیسه‌ای دم می‌کنی، پس از آن کیسه چای سبز به ظاهر بی‌مصرف را روی پوست لب‌های خود بمال تا خشکی و ترک آن‌ها را درمان کنی.

کاربرد دیگر کیسه چای سبز، مالیدن آن به پوست زیر چشم‌ها برای رفع تیرگی و چروک‌های این قسمت از پوست صورت است.

حال که با انواع کاربردهای چای سبز در زیبایی آشنا شدی، کلیپ جالب زیر را نیز تماشا کن تا فواید آن برای همیشه در ذهن تو باقی بماند.

برای دیدن محصولات و مقالات بیشتر میتوانید از سایت باستاره دیدن فرمایید.

همچنین میتوانید از طریق اینستاگرام  ستاره ما را همراهی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه