معرفی ماسک مرکبات، روشی بسیار مؤثر برای روشن کردن پوست صورت تو!

ماسک خانگی برای روشن کردن پوست

برای روشن کردن پوست صورت روش‌های شیمیایی و حتی طبیعی بسیاری وجود دارند. اگر روشن کردن پوست صورت یکی از چالش‌های تو است، پیشنهاد “ستاره” برای تو، استفاده از روش‌های طبیعی این کار است. استفاده از روش‌های طبیعی بهترین راه برای روشن کردن پوست صورت است که عواقب و عوارض جانبی هم ندارد و به صورت طبیعی پوست تو را روشن و شفاف می‌کند. در ادامه با ما همراه باش تا طرز ساخت ماسک مرکبات برای روشن کردن پوست صورت را به تو بگوییم.

ماسک مرکبات برای روشن کردن پوست صورت تو:

اسید سیتریک موجود در لیمو و گریپ‌فروت، پوست را تمیز و آن را روشن می‌کند. این اسید به عنوان یک عامل سفیدکننده عمل کرده و همچنین منافد پوست را می‌بندد. پروتئین‌های موجود در سفیده تخم مرغ هم دارای ویژگی‌های آنتی‌باکتریال هستند. تمامی این موارد به محافظت از پوست در مقابل عفونت‌های خارجی کمک می‌کند.

طرز ساخت ماسک مرکبات برای روشن کردن پوست صورت:

مواد لازم درست کردن ماسک مرکبات برای روشن کردن پوست صورت بسیار ساده و در دسترس هستند. برای این کار، به یک سفیده تخم مرغ و یک قاشق چایخوری از هر کدام از آبلیمو و آب گریپ‌فروت طبیعی احتیاج داری.

برای مشاهده و خرید آنلاین انواع ماسک صورت میتوانید روی این لینک کلیک کنی.

معرفی ماسک مرکبات، روشی بسیار مؤثر برای روشن کردن پوست صورت تو!

برای شروع، سفیده تخم مرغ را در یک کاسه به خوبی بزن تا پف کند. آبلیمو و آب گریپ‌فروت را با هم ترکیب و به سفیده تخم مرغ اضافه کن. ماسک مرکبات برای روشن کردن پوست صورت تو آماده است. برای استفاده از آن، به سادگی تمام مواد را روی پوست صورت خودت بمال و اجازه بده به مدت ۱۵ دقیقه روی صورت خشک شود. پس از این مدت، صورت خود را با آب گرم بشور.

برای گرفتن نتایج بهتر از این ماسک طبیعی برای روشن کردن پوست صورت خود، از آن سه بار در هفته و پیش از خواب استفاده کن. این ماسک برای پوست‌های چرب، مخلوط و معمولی مناسب است.

نکته: اگر پوست تو خشک است، می‌توانی از این ماسک برای روشن کردن پوست صورت استفاده کنی؛ اما حتماً مراقب باش که پس از استفاده، حتماً از کرم مرطوب کننده مناسبی استفاده کنی.

برای دیدن مقالات و محصولات بیشتر میتوانید از سایت باستاره دیدن فرمایید.

همچنین میتوانید از طریق اینستاگرام ستاره مارا همراهی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه