چند راه کار برای ماندگاری بیشتر عطر ها

افزایش دوام عطر یکی از خواسته‌های هر خانمی است. بیا روراست باشیم! چه کسی دوست ندارد هنگامی که اتاقی را ترک می‌کند، عطر خوش او همه جا را پر کند؟ اگر تو هم دوست داری رایحه‌ای جذاب از خود به جای بگذاری، این نکات را از دست نده. در ادامه، “ستاره” نکته‌های مهم افزایش دوام عطر را به تو معرفی می‌کند.

عطر را در محل مرطوب و گرم نگهداری نکن!
گرما، نور و رطوبت همگی باعث شکسته شدن ساختار عطر و کاهش کیفیت رایحه آن می‌شوند. در عوض بهتر است عطرهای خود را در محیط‌های خنک و خشک، مانند میز توالت اتاقت و دور از پنجره نگهداری کنی. می‌توانی برای چیدن عطرها، از یک پایه کیک قدیمی استفاده کنی.

پیش از عطر زدن از وازلین استفاده کن!
پیش از آن که عطر را روی پوست خود بزنی، بهتر است روی پوست کمی وازلین بمالی و سپس عطر را روی آن بزنی. این پماد روی پوست تو، موجب به دام انداختن مولکول‌های عطر و در نتیجه، افزایش دوام رایحه آن می‌شود.

برای مشاهده و خرید آنلاین انواع عطر و ادکلن میتوانید روی این لینک کلیک کنید.

معرفی روش‌های کاربردی برای افزایش دوام عطر

زمان درست استفاده از عطر را بدان!
بهترین زمان استفاده از عطر، درست پس از حمام و پیش از پوشیدن لباس‌ها است. رطوبت روی پوست تو موجب گیر انداختن رایحه عطر می‌شود. این کار همچنین موجب جلوگیری از ایجاد لکه توسط عطر روی جواهرات و لباس‌های تو می‌شود.

مچ دست‌ها را به هم نمال!
یکی از کارهایی که افراد معمولاً بعد از زدن عطر می‌کنند، مالیدن مچ دست‌ها به یکدیگر است. اما باید بدانی که این کار، تنها موجب از بین رفتن سریع‌تر نت‌های بالایی عطر می‌شود و به همین دلیل، عطر تو ماندگاری کمتری خواهد داشت.

عطر را در محل مناسب بزن!
هنگام زدن عطر، نقاط نبض و گرم بدن خود را نشانه بگیر. برای این کار، می‌توانی میزان پخش رایحه عطر و دوام آن را بیشتر کنی. نقاط نبض بدن تو به دلیل تپش دائمی، باعث پخش شدن بوی عطر می‌شوند.

برای دیدن محصولات و مقالات بیشتر میتوانید از سایت باستاره دیدن فرمایید.

همچنین شما میتوانید از طریق اینستاگرام ستاره مارا دنبال کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه