مراقبت از ناخن‌ها

اشتباهاتی که نباید در مراقبت از ناخن‌ها انجام داد

هر زنی که به زیبایی خود اهمیت می دهد باید همیشه توجه داشته باشد که مراقبت و رسیدگی به ناخن‌ها، امری ضروری است و باید اشتباهاتی را که به طور ناآگاهانه در مورد آن‌ها مرتکب می‌شود، به خوبی بشناسد. اگر شما از دسته کسانی هستید که مراقب ظاهر و شکل زیبای ناخن‌هایشان هستند، با بدترین عادت‌ها در امر مراقبت از ناخن‌ها آشنا شوید و پیش از آن که دیر شود، از این عادت‌های بد دوری کنید.

بیشتر بخوانید : راهکارهایی برای رشد سریع ناخن

لینک مستقیم خرید تقویت کننده و استحکام بخش ناخن آردن اکسپرت ایج

 

استفاده نکردن از لاک پاک‌کن پیش از لاک زدن:

همیشه قبل از لاک زدن ناخن‌هایتان، حتماً از لاک پاک‌کن استفاده کنید. لاک پاک‌کن چربی روی ناخن‌ها را پاک می‌کند. این چربی که شما احساسش نمی‌کنید، علاوه بر جلوگیری از دستیابی به پوششی براق و یک لایه، باعث پوسته پوسته شدن آن نیز می‌شود. بنابراین ابتدا ناخن‌هایتان را با لاک پاک‌کن پاک کرده، سپس آن‌ها رابا آب شسته و پس از انجام دادن این مراحل، رنگ مورد علاقه خود را روی ناخن‌هایتان بزنید.

مراقبت از ناخن‌ها

عدم لایه برداری و سوهان نزدن کامل ناخن:

ناخن مانند پوست برای رهایی از چربی‌های انباشته شده روی آن و بقایای لاک‌های قبلی، هر چند وقت یک بار نیاز به لایه برداری کامل دارد. به همین خاطر ناخن‌هایتان را با یک سوهان نرم و به طور کامل سوهان بزنید تا از دست لایه زرد روی ناخن‌ها خلاص شده و بار دیگر به ناخن‌هایتان طراوت و استحکام ببخشید. این توصیه را هر دو هفته یک بار به کار ببرید. از این کار پشیمان نخواهید شد.

استفاده نکردن از لاک پایه مغذی:

استفاده مستقیم از لاک ناخن به نوبه خود اشتباه است و نتایجی منفی به بار می آورد. بنابراین اگر می‌خواهید دوام و استحکام ناخن‌های بلند خود را تقویت کنید، این اشتباهات را تکرار نکنید؛ چون لاک ناخن از ترکیب مواد شیمیایی بسیار مضری تشکیل شده است. بنابراین قبل از هر کاری، یک پوشش لاک پایه مغذی و غنی از ویتامین‌ها را انتخاب کرده و روی ناخن‌هایتان را با آن بپوشانید.

 

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه