مراقبت از موهای فر

نکته‌هایی برای مراقبت از موهای فر که باید بدانید !

هر کسی که موهای فر دارد، از چالش‌های مراقبت از آنها اطلاع دارد. اگر شما هم موهای فر دارید، این مطلب را از دست ندهید. در ادامه این مطلب، نکته‌هایی برای مراقبت از موهای فر را به شما معرفی می‌کنیم.

 

۱. موهای خود را از پایین به بالا شانه کنید :

اگر موهای خود را از پایین به بالا شانه بزنید، به جای کشیدن موها و پایین آوردن گره‌ها، می‌توانید به آرامی آنها را باز کنید.

 

مراقبت از موهای فر

 

لینک مستقیم خرید شامپو احیا کننده موهای فر کارال

 

۲. برای جلوگیری از موخوره، نوک موها را کوتاه کنید :

داشتن موخوره پایین موها هیچ وقت ظاهر زیبایی به موهایتان نمی‌بخشد. اگر می‌خواهید موهای فر سالم و زیبا داشته باشید که زیبا به نظر می‌رسند، بهتر است هر شش تا هشت هفته نوک موهای خود را کوتاه کنید.

 

۳. از ترکیب محصولات مراقبتی برای زیبایی استفاده کنید :

ترکیب محصولات مراقبتی یک روش برای پیدا کردن بهترین محصول برای موها است. برای مثال، می‌توانید موس مو را با سرم مو یا روغن نارگیل و ژل حالت‌دهنده را با هم ترکیب کنید. هر دوی این دو ترکیب برای ثابت نگه داشتن حالت موها و جلوگیری از خشک شدن آنها مناسب هستند.

 

مراقبت از موهای فر

 

۴. به جای برس، از شانه دانه درشت استفاده کنید :

موهای فر از شکننده‌ترین انواع مو هستند که هر قسمت از آنها می‌تواند گره بخورد. استفاده از شانه دانه درشت، ملایم‌ترین روش برای باز کردن گره موهای فر و از بین نبردن حالت فر موها است.

 

۵. نوک موهای خود را مرطوب کنید :

وقتی که موهای شما خشک و شکننده می‌شود، خفه کردن آن با محصولات مراقبتی متفاوت ایده جالبی نیست. به سادگی نوک انگشتان خود را به کرم مو یا روغن آغشته کنید و با استفاده از آنها نوک موهای خود را مرطوب کنید.

 

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه