نکاتی برای زیبایی خانم‌ها

مراقبت از زیبایی خانم ها با به کار بردن محصولات مخصوص کودکان

این بار ما وارد دنیای کودکان شده ایم و از محصولات رنگارنگ آن‌ها دسته‌ای از مواد و لوازم را آماده کرده ایم که می‌توانند در زمینه مراقبت از زیبایی خانم ها موارد استفاده متعددی داشته باشند. مواردی که شما به احتمال زیاد، نه از تاثیرات و نه از توانایی‌ هایشان برای دستیابی به نتایجی بسیار مثبت خبر ندارید.

 

شامپوی بچه:

اگر از داشتن موهایی چرب رنج می‌برید، بهتر است بدانید که شامپوی کودکان می‌تواند راه حلی ایده‌آل برای مراقبت از موهایتان باشد. زیرا در حد امکان از ترشحات چربی آن‌ها می‌کاهد بدون این‌ که هیچ گونه تاثیر منفی بر پوست سر بگذارد؛ بلکه برعکس، از پوست سر محافظت کرده و آن را تقویت می‌نماید.

بیشتر بخوانید : انتخاب بهترین شامپو برای موی چرب

 

لینک مستقیم خرید شامپو بچه ایروکس

مراقبت از زیبایی خانم ها

 

گوش پاک‌کن‌:

از آن جایی که شکل گوش پاک‌کن‌های کودکان با گوش پاک‌کن‌های سنتی متفاوت است و معمولاً پنبه نرم‌تر و انبوه‌تری دارند، در نتیجه برای مالیدن سایه چشم سیاه در مدل آرایش چشم اسموکی، هم چنین ترکیب رنگ‌های مختلف آرایش با یک دیگر و مالیدن روی پلک بالا نیز ایده‌‌آل هستند. این موضوع می‌تواند این وسیلۀ مخصوص بچه‌ها را به جزئی اساسی از مجموعۀ ادوات آرایشی شما تبدیل کند.

 

قطره‌های چشم:

می‌دانیم که کودکان به انواع متعددی از قطره‌های چشمی نیاز دارند که می‌توانند در مواقع ضروری به عنوان وسیله‌ای برای عملکرد سریع هنگام مرطوب کردن ریمل‌ شما باشند. این قطره‌ها معمولاً دارای ترکیبی برای چشمان حساس هستند و افزودن مقدار کمی از آن‌ها به ریمل، خطری ندارد.

 

پودر بچه:

با افزودن پودر بچه به ریمل، این ماده تبدیل به وسیله‌ای اساسی برای پر پشت کردن مژه‌ها شده و به صورتی غیر منتظره آن‌ها را شبیه به مژه‌های مصنوعی می‌کند.

 

لینک مستقیم خرید پودر بچه فیروز

مراقبت از زیبایی خانم ها

 

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه