مدل کوتاهی مو زنانه

مدل کوتاهی مو زنانه خود را بر اساس شکل صورت انتخاب کنید!

شاید تا به حال برای شما هم پیش آمده باشد که یک مدل کوتاهی مو زنانه جذاب را پیدا کرده باشید ولی پس از آنکه موهای خود را مانند آن مدل کوتاه می‌کنید، به جذابی مدل عکس نمی‌شوید!

اما برای اینکه دیگر این مشکل برای شما پیش نیاید، باستاره یک ایده فوق‌العاده دارد. در ادامه این مطلب، ما روش انتخاب مدل کوتاهی مو بر اساس شکل صورت را به شما می‌گوییم تا بتوانید با دانستن شکل صورت خود، همیشه مدل کوتاهی مو زنانه مناسبی برای خود انتخاب کنید.

بیشتر بخوانید : با این مدل موی زنانه جدید مانند مدل‌ها زیبا و ساده باش !

از صفحه اینستاگرام سالن زیبایی ستاره فرهنگ دیدن نمایید.

 

مدل کوتاهی مو زنانه

برای مشاهده و خرید انواع محصولات مراقبت مو روی این لینک بزنید.

 

تعیین شکل صورت

اولین قدم انتخاب مدل کوتاهی مو برای شما، تعیین شکل صورت است. برای این کار، موهای خود را جمع کنید و رو به آینه بایستید. با یک ماژیک وایت‌برد، شکل دور صورت خود را روی آینه بکشید. شکل صورت شما، یکی از موارد زیر است:

صورت بیضی:

خانم‌هایی که صورت بیضی دارند، خوشبخت هستند! افرادی که صورت بیضی دارند، می‌توانند از انواع مدل کوتاهی مو برای خودشان استفاده کنند.

صورت گرد:

هدف انتخاب مدل کوتاهی مو مناسب صورت گرد، کشیده نشان دادن صورت است. بهتر است از مدل‌های کوتاهی مویی استفاده کنید که یک ارتفاع نداشته باشد. بهترین مدل مو برای شما، مدل‌های بلندتر و لایه‌دار است.

صورت مربع:

بهتر است از انواع مدل کوتاهی مو که هم‌قد پایین چانه شما هستند، دوری کنید. هدف اصلی شما برای انتخاب مدل کوتاهی مو زنانه مناسب، باید ملایم کردن زاویه‌های حالت مربعی باشد، به همین دلیل می‌توانید از مدل موهایی استفاده کنید که در جلو بلند بوده و در پشت کوتاه هستند.

صورت کشیده:

مدل کوتاهی مو زنانه ایده‌آل برای صورت کشیده، مدل مویی است که موها را پرپشت‌تر نشان داده که در نتیجه موجب خنثی شدن ظاهر صورت کشیده می‌شود.

صورت قلبی:

هدف اصلی در انتخاب مدل کوتاهی مو مناسب برای صورت قلبی، باید کاهش عرض پیشانی و افزایش عرض بخش‌های پایین صورت باشد. به همین دلیل می‌توانید پیشانی خود را با یک چتری زیبا بپوشانید و قسمت‌های پایین موهای خود را لایه‌ای کنید.

صورت الماسی:

بهترین مدل کوتاهی مو برای صورت الماسی، مدل باب تا زیرچانه یا تا سرشانه‌ها است. با این کار، از حجم استخوان گونه‌های خود می‌کاهید که در نهایت صورت شما را متوازن‌تر نشان می‌دهد.

 

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه