مدل مو زنانه

آموزش آسان‌ترین مدل مو زنانه بلند بدون استفاده از سشوار!

همان‌طور که می‌دانید، استفاده زیاد از سشوار می‌تواند به موها آسیب برساند. به همین دلیل، باید به دنبال شیوه‌هایی برای حالت دادن به موها بدون استفاده از سشوار باشیم. ما امروز آسان‌ترین مدل مو زنانه بلند را بدون استفاده از سشوار به شما یاد می‌دهیم!

بیشتر بخوانید : آیا روش صحیح سشوار کشیدن موها را می دانید ؟

لینک مستقیم خرید امولسیون حجم دهنده مو شات

 

با این آموزش ساده‌ترین مدل مو بلند می‌توانید بدون استفاده از سشوار به موهای خود حالت زیبایی بدهید.

 

مدل مو زنانه

از صفحه اینستاگرام سالن زیبایی ستاره فرهنگ شعبه 1 دیدن نمایید.

 

برای اجرای این مدل مو زنانه بلند ساده، نیاز به چند عدد روسری مربعی شکل دارید. ابتدا روسری را به شکل نواری باریک تا بزنید. حال دو سر آن را روی هم بیاورید تا به شکل نوار باریک و کوتاهی دربیاید.

موهای خود را دسته دسته کنید. یک دسته را جدا کنید و بقیه را به کمک کلیپس، بالای سر ببرید. کمی اسپری حالت‌دهنده مو را روی دسته‌ای از موها که جدا کرده‌اید، بزنید. حالا آن را به دو بخش تقسیم کنید. دو دسته موها را به همراه نوار روسری که دسته سوم است، ببافید و ته آن را گره بزنید.

همین کار را با بقیه موهایتان نیز انجام بدهید. پس از این که کارتان تمام شد، باید دست کم ۵ ساعت یا یک شب تا صبح موهایتان را به حال خود رها کنید.

پس از این مدت، موها را باز کنید و دسته‌های روسری را از بین آن‌ها بیرون بیاورید. حالا موهای حالت‌دار و زیبایتان را مرتب کنید. این آموزش آسان‌ترین مدل مو زنانه بلند با کمک بافت و بدون استفاده از سشوار به شما کمک می‌کند که موهای خود را به راحتی برای موقعیت‌های مختلف آماده کنید.

 

 

برای مشاهده صفحه اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ روی این لینک بزنید.

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه