مدل مو جدید زنانه

مدل مو جدید زنانه برای خانم‌هایی که عاشق موهای کوتاه هستند!

اگر استایل شما به گونه‌ای است که موهای کوتاه را به بلند ترجیح می‌دهید یا فکر می‌کنید موهای کوتاه بیشتر به صورت و حالت چهره شما می‌آید، ما در اینجا ۴ مدل مو جدید زنانه کوتاه را برای شما معرفی می‌کنیم.

این مدل‌ها از جذاب و پرطرفدارترین انواع مدل مو جدید زنانه هستند که تمام خانم‌هایی که عاشق موهای کوتاه هستند، آن‌ها را می‌پسندند!

بیشتر بخوانید : آموزش آسان‌ترین مدل مو زنانه بلند بدون استفاده از سشوار!

از صفحه اینستاگرام سالن زیبایی ستاره فرهنگ شعبه 1 دیدن نمایید.

 

مدل مو جدید زنانه

باب کوتاه گرد برای صورت‌های بیضی و کشیده:

این مدل مو جدید که به باب کوتاه شهرت دارد، به شکل هلالی اجرا شده است. در این مدل می‌توان به موهای اطراف سر حالت دارد؛ بنابراین، مناسب‌ترین مدل برای خانم‌هایی با صورت کشیده است تا با کمک آن صورت خود را کمی گردتر نشان بدهند.

برای مشاهده و خرید انواع محصولات مراقبت مو روی این لینک بزنید.

 

مدل مو جدید زنانه

کاملاً کوتاه در پشت با فرق یکطرفه:

اگر می‌خواهید مدرن و به‌روز باشید و چهره جذاب و جسوری داشته باشید که کمی هم چاشنی شیطنت در آن به چشم بخورد، این مدل مو جدید زنانه کوتاه را انتخاب کنید که در آن پشت موها کاملاً کوتاه است و جلوی موها به شکل فرق یکطرفه بلند. در ضمن، این مدل مو به شما امکان می‌دهد که با استفاده از رنگ مو و هایلایت، حالت‌های زیبایی به آن بدهید.

مدل مو جدید زنانه

لیر کوتاه:

این مدل مو جدید کوتاه که به شکل لایه لایه است، به شما امکان می‌دهد در کمترین زمان موهای خود را مرتب کنید و ظاهری شیک داشته باشید. کافی است با مالیدن کمی ژل به انتهای موها، آن‌ها را به هر حالتی که دوست دارید، دربیاورید. اگر پیشانی بلندی دارید، فرق یکطرفه این مدل نیز به شما کمک می‌کند که آن را بپوشانید و صورتتان را گردتر نشان بدهید.

لایه‌لایه نامرتب:

این مدل مو جدید زنانه لیر که به صورت نامرتب اجرا شده، مناسب دختر خانم‌ها است و صورت را جسور، مدرن و البته کمی مرموز نشان می‌دهد! جذابیت این مدل مو به دلیل بلندی و کوتاهی نامرتب موها است. در ضمن، قسمت بلند جلوی موها در کنار صورت قرار می‌گیرد و با پخش کردن چتری‌های کوتاه روی پیشانی، هم می‌توان پیشانی را پوشاند و هم زیبایی چهره را بیشتر کرد.

 

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه