مدل موی فر

مدل بستن موی فر

مدل موی فر، اگرچه خود نوعی شخصیت و سبک زندگی خاص محسوب می شود، اما برای شنیون یا دم اسبی بستن یا بافتن بسیار دشوار است. شکل ساده موهای فرفری معمولا ساده ترین راه برای آرایش این دسته از موها می باشد، اما بهتر است در آرایش این نوع مدل موها کمی خلاق تر باشید. فرهای درشت تر، جمع کردن موهای فر ریز، و بیگودی پیچیدن را امتحان کنید، زیرا این مدل موها دیگر در زمره ی مدل های معمولی قرار نمی گیرند.

مدل مو فر در انواع مدل مو فر درشت و مدل مو فر ریز موجود است و اگر موهای شما به صورت طبیعی دارای فر ریز است و یا موهایتان را به صورت ریز فر داده اید بهتر است برای آرایش کردن موهای خود از مدل موهای یکطرفه استفاده کنید و یا موهایتان را در اطراف شانه هایتان بریزید تا جذابیت آرایش موی شما چند برابر شود.
مدل موهای فر درشت نیز زیبایی خاص خودشان را دارند و شما می توانید برای شینیون کردن این مدل موها از انواع مدل موهای فر باز و فر بسته استفاده کنید همچنین بهتر است به مدل موهای فر درشت حجم بدهید و این مدل موها را به صورت ژولیده فرم و حالت هید تا ظاهر شما زیباتر به نظر برسد. برای اینکه مدل آرایش مو فر تا مدت زمانی طولانی روی موهای شما بماند و خراب نشود می توانید از اسپری نگهدارنده مو استفاده کنید.

شما می توانید این مدل موها را تنها در چند مرحله و با چند عدد سنجاق و کش مو درست کنید. این نوع مدل موها، چه برای مراسم رسمی یا دوستانه، بسیار مناسب می باشد.

از صفحه اینستاگرام سالن زیبایی ستاره فرهنگ دیدن فرمایید.

 

1. مدل موی گوجه ای شلخته :

در این نوع مدل مو، موهای فرفری شما ظاهرتان را جذاب تر می کند. حلقه ای که روی سرتان شکل می دهید را با استفاده از سنجاق محکم کنید اما اجازه دهید موهایتان از اطراف بیرون بریزد.

 

مدل موی فر

 

2. بافت فرانسوی :

در این مدل، موهایتان را از هر دو طرف به سمت پشت سر جمع کنید و ببافید و در پایین ترین جای ممکن ببندید.

 

 

مدل موی فر

 

3. تل بافت :

جلوی موهایتان را به شکل یک تل ببافید و بقیه موهایتان را آزاد بگذارید.

 

مدل موی فر

 

مراقبت از انواع مو اهمیت بسیاری دارد اما بافت موهای فر نسبت به موهای دیگر متفاوت است. بدین معنا که این موها به آبرسانی بیشتری نیاز داشته و کمتر باید شسته شود. به طور کلی اگر بخواهیم صادق باشیم، در مراقبت از موی فر صبر و حوصله بیشتری باید به خرج داد.

 

خرید انواع محصولات برقی فر کننده مو از فروشگاه اینترنتی باستاره

برچسب‌ها:,

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه