مدل موی شینیون جدید

مدل شینیون جدید موی کوتاه با بهترین سبک‌ها

موهای کوتاهی دارید و از مدل دادن به آن‌ها ناامید شده‌اید؟ شاید این طور به نظر برسد که مدل دادن به موهای کوتاه بسیار سخت است؛ اما باستاره به شما می‌گوید که این کار آن قدرها هم که فکر می‌کنید، سخت نیست و مدل‌ های متنوعی برای آراستن موهای کوتاه وجود دارد! ما در اینجا چند مدل موی شینیون جدید را طبق جدیدترین متدهای سال به شما نشان می‌دهیم.

بیشتر بخوانید : آموزش یک مدل مو زنانه بلند برای زیبایی بیشتر

لینک مستقیم خرید اسپری حالت دهنده مو ضد وز کاسپین

 

شینیون شل پایین سر با مو های پیچیده در کنار سر:

اگر موهایتان نیمه کوتاه است، می‌توانید مدل بالا را که در آن موهای کنار سر پیچ خورده‌اند و در پشت سر با گره‌ای شل جمع شده‌اند، انتخاب کنید. از اکسسوری‌ های کریستالی هم برای تزئین موهای کنار سر استفاده کنید.

مدل موی شینیون جدید

شینیون با گره کوچک پشت سر: 

اگر موی کوتاه یا خیلی کوتاهی دارید، این مدل مناسب شماست. می‌توانید جلوی موها را در دو طرف سر باز بگذارید و موهای پشت سر را با گره‌ای کوچک در پایین سر جمع کنید.

مدل موی شینیون جدید

شینیون پایین سر با فرق وسط:

این مدل مناسب موهای نیمه کوتاه است. فرق سر از وسط باز شده و موهای جلوی سر کاملاً آزاد هستند. موهای پشت سر هم با گره‌ای شل و به شکل دو طبقه در پایین سر جمع و بسته شده‌اند.

مدل موی شینیون جدید

شینیون شل با فرق وسط در این مدل:

موها از دو طرف سر به صورت شل در پشت سر به هم رسیده و با گره‌ای ساده و گرد بسته شده‌اند. سپس موهای رویی به صورت رشته رشته در هر قسمت سر کمی کشیده شده و حالت داده شده‌اند. می‌توانید موهای گره شینیون را هم کمی بکشید تا حالت شل و گردتری پیدا کند.

لینک مستقیم خرید فر کننده مو مدل VR-6033 وربنا Verbena

 

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه