اشتباهات مهمی که در مدل مداد کشیدن ابرو مرتکب می‌شویم!

همه ما به دلایل مختلفی مجبور هستیم ابروهای خود را حالت بدهیم و بکشیم؛ ولی آیا راه و روش درست این کار را بلد هستیم؟ برای این که بدانید مهم‌ترین اشتباهات در مدل مداد کشیدن ابرو چه هستند، ادامه این مطلب را بخوانید.

با دانستن اشتباهات مهمی که در مدل مداد کشیدن ابرو مرتکب می‌شویم، می‌توانیم ابروهایی زیباتر و به مراتب، چهره‌ای طبیعی‌تر داشته باشیم!

بیشتر بخوانید : شیوه‌ای برای بالا بردن ابروها با آرایش

لینک مستقیم خرید سایه ابرو فلورمار شماره EB02

 

مدل مداد کشیدن ابرو

 

لینک مستقیم خرید سایه ابرو 04 کاپریس

 

۱. نخستین اشتباه در هنگام مداد کشیدن ابرو این است که کار کشیدن را از ابتدای ابروها شروع نمی‌کنیم. باید بدانید که ابتدای ابرو باید در راستای خطی باشد که عمود بر گوشه خارجی نوک بینی است.

۲. برای این که ابروهایتان را طبیعی و زیبا جلوه دهید، در حالت دادن به آن‌ها اغراق نکنید و سعی کنید ابروها را در امتداد خط رویش موهای آن‌ها حالت دهید. در ضمن، اگر توانایی قرینه‌سازی ابروها را ندارید، از کشیدن حالت‌های سخت و هشتی خودداری و حالت‌های کمانی و منحنی را انتخاب کنید.

۳. از لوازم آرایشی بیش از حد لزوم استفاده نکنید. برای کشیدن ابروها، به کار بردن تنها سایه‌ای ملایم و کم‌رنگ از لوازم آرایشی کافی است. بنابراین، مداد یا سایه ابروی خود را خیلی پررنگ روی ابروها نکشید تا ابروها طبیعی‌تر به نظر برسند.

 

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه