مدل شینیون موی کوتاه

آموزش مدل شینیون موی کوتاه با موی اضافه و با استفاده از تور

اگر موهای کوتاه و کم‌پشت دارید، می‌توانید با استفاده از موهای اضافه، مدل‌های مختلفی از جمله شینیون را امتحان کنید. ما در اینجا، روش شینیون موی کوتاه با موی اضافه و با استفاده از تور را به شما آموزش می‌دهیم تا در کمترین زمان و در خانه، موهایتان را به زیبایی مدل بدهید.

بیشتر بخوانید : آموزش یک مدل موی زنانه جدید برای زیبایی بیشتر

 

از صفحه اینستاگرام سالن زیبایی ستاره فرهنگ دیدن نمایید.

 

برای شروع کار، بهتر است کمی کرم مو به موهایتان بزنید؛ طوری که موها نرم شوند و به راحتی حالت بگیرند؛ اما زیاد چرب و براق نشوند. حالا باید موها را با استفاده از سنجاق سرهای ساده مشکی پشت سر جمع کنید. اگر موهایتان خیلی کوتاه است، می‌توانید موهای هر طرف سر را دسته کنید و آن‌ها را بپیچید. سپس هر یک از دسته‌ها را پشت سر ببرید و با استفاده از سنجاق پشت سر جمع کنید.

اگر موها نیمه کوتاه است، می‌توانید امتداد موها را در پشت سر به شکل گرد حالت بدهید. فقط مراقب باشید سنجاق‌ها را زیر موها مخفی کنید تا در پایان کار، هیچ سنجاقی روی سر دیده نشود.

شینیون موی کوتاه

وقتی همه موها را پشت سر جمع کردید، سراغ موهای اضافه بروید. موی اضافه به موهایی گفته می‌شود که دو سر آن‌ها باز است. برای این مدل شینیون می‌توانید موهایی هم‌رنگ موهای خود یا حتی با رنگی متضاد را انتخاب کنید. در ضمن، می‌توانید از دو رنگ موی اضافه استفاده کنید. این کاملاً بستگی به سلیقه خودتان دارد. برای این کار نیاز به تور شینیون و کش چهل گیس دارید.

مقداری از موهای اضافه را با دست جدا و آن‌ها را از هم باز کنید. حالا موها را پوش بدهید و آن‌ها را به شکل گرد دربیاورید. سپس موها را داخل تور شینیون قرار دهید و آن‌ها را باز کنید تا لبه‌های تور را پر کنند. انتهای تور را به شکل گرد دربیاورید و آن را با استفاده از کش ببندید.

در صورتی که دوست داشته باشید، می‌توانید یک رشته موی اضافه با رنگ دیگر را روی لبه‌های گرد این تور بگذارید، تور دیگری روی آن بکشید و انتهای گرد آن را با کش چهل گیس ببندید. فقط مراقب باشید موها از تور بیرون نزنند.

 

شینیون موی کوتاه

لینک مستقیم خرید اسپری حالت دهنده مو کاسپین

 

با استفاده از بقیه موها و تور، گلبرگ‌های دیگری را مانند اولی درست کنید. حجم آن‌ها بستگی به سلیقه خودتان دارد. وقتی کار ساختن گلبرگ‌ها تمام شد، آن‌ها را روی هم بگذارید و مدل بدهید. سپس انتهای آن‌ها را با استفاده از کش محکم کنید تا به شکل گل دربیایند. این گل‌ها را به هر تعدادی که دوست دارید، درست کنید و با کنار هم قرار دادن آن‌ها، شینیون زیبا و آماده‌ای بسازید. تنها کار باقیمانده این است که گل شینیونی را که درست کرده‌اید، روی موهایتان که پشت سر جمع کرده‌اید، بگذارید و با استفاده از سنجاق، آن را در جایش محکم کنید. شینیون زیبای شما با استفاده از موی اضافه و تور شینیون به شکل گل درست شده است!

 

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه