با استفاده از سایه چشم رنگی، جدیدترین مدل آرایش چشم فصل را داشته باش!

با شروع فصل جدید، همه به دنبال گرایش‌ها و مدل‌های جدید مد و زیبایی آن فصل هستیم. اگر دوست دارید بدانید زیباترین مدل سایه چشم برای فصل جدید چیست تا با الهام گرفتن از آن، بتوانید آرایشی زیبا و به‌ روز داشته باشید، این مقاله را از دست ندهید! در ادامه این مقاله، باستاره مدل سایه چشم جدید فصل را به شما نشان می‌دهد تا بتوانید جذاب و خاص باشید.

بیشتر بخوانید : راهنمای انتخاب سایه چشم مناسب با توجه به رنگ چشم

جدیدترین مدل آرایش چشم فصل با استفاده از سایه‌های چشم رنگی درست شده، که در آن از ترکیب رنگ‌های جذاب و تازه برای زیبایی چشم‌ها استفاده می‌شود. مهم‌ترین نکته‌هایی که پیش از درست کردن جدیدترین مدل آرایش چشم باید بدانید،‌ به شرح زیر هستند:

– تنها یک رنگ انتخاب کنید و از آن روی یک قسمت از چشم خود استفاده کنید.

– همیشه سایه چشم رنگی را با یک رنگ سایه چشم طبیعی ترکیب کنید.

– رنگی را انتخاب کنید که روشن یا ملایم باشد.

– اگر بار اول است که از رنگ برای سایه چشم خود استفاده می‌کنید، می‌توانید با طیف‌های بنفش یا سبز شروع کنید.

لینک مستقیم خرید سایه چشم چهارتایی کاپریس شماره 47

مدل سایه چشم جدید

۱. جدیدترین مدل آرایش چشم فصل: روی پلک‌ها

همانطور که به شما گفتیم، بهتر است از سایه چشم رنگی خود، تنها در یک قسمت از پلک استفاده کنید. در این مدل آرایش چشم، آرایشگر رنگ آبی جذابی را روی پلک استفاده کرده که حالت خط چشم هم دارد. جدیدترین مدل آرایش چشم فصل هم با ترکیب این آبی جذاب با رنگ پوستی طبیعی، به پایان رسیده است!

مدل سایه چشم جدید

۲. جدیدترین مدل آرایش چشم فصل: گوشه خارجی

در این مدل از آرایش چشم رنگی، رنگ بنفش خوش‌رنگی، روی گوشه بیرونی پلک مدل زده شده و کار آرایش چشم، تنها با یک رنگ سایه چشم طبیعی، به پایان رسیده تا ظاهری فوق‌العاده زیبا و جذاب به آن ببخشد.

مدل سایه چشم جدید

۳. جدیدترین مدل آرایش چشم فصل: روی پلک

در این جدیدترین مدل آرایش چشم رنگی، زیرسازی سایه چشم با رنگ پوستی و طبیعی زیبایی انجام شده است. رنگ سبز تازه و زیبایی تنها روی پلک‌های این مدل به چشم می‌خورد که در کنار رنگ طبیعی زیرسازی چشم او، جذابیت فوق‌العاده‌ای ایجاد کرده است.

۴. جدیدترین مدل آرایش چشم فصل: گوشه درونی

سایه زدن روی گوشه درونی چشم هم از گرایش‌های این جدیدترین مدل آرایش چشم فصل است. در این سبک از جدیدترین مدل آرایش چشم فصل، زیرسازی پلک، با سایه گوجه‌ای خوش‌رنگی انجام شده و روی پلک‌ها و باقی قسمت‌های چشم، از سایه چشم طبیعی و رنگ پوست استفاده شده است.

لینک مستقیم خرید پالت سایه ده رنگ کالر آیکون وت اند وایلد شماره E763D

 

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه