مدل ابرو

مدل ابرو برای صورت گرد: چند ایده جالب و شنیدنی

بعضی خانم‌ها به طور طبیعی صورت‌های کشیده‌ای دارند. ولی بعضی‌ها نه. آن‌هایی که صورت‌های گردی دارند برای باریک‌تر نشان دادن صورت‌هایشان، می‌توانند از چند مدل ابرو برای صورت گرد که باستاره به آن‌ها معرفی می‌کند، استفاده کنند تا چهره‌ای زیبا و جذاب داشته باشند. به این چند ایده توجه کنید.

بیشتر بخوانید : موادی طبیعی برای رشد سریع ابرو

یکی از راه‌‌های کم‌تر کردن گردی صورت، کشیده و بلند نشان دادن آن است. برای این منظور، می‌توانید مدل ابروی بلند یا با زاویه تند را انتخاب کنید. در واقع این مدل، برای صورت‌های گرد، بهترین راه حل به شمار می‌رود. کسانی که صورت‌های گرد دارند، باید از مدل‌های با قوس کم اجتناب کنند زیرا به آنها چهره‌ای گردتر می‌بخشد. این مدل ابرو برای صورت گرد، توجه‌ها را بیشتر به سوی چشم‌ها جلب کرده و صورت را کشیده و باریک‌تر نشان می‌دهد.

 

برای دیدن صفحه اینستاگرام سالن زیبایی ستاره فرهنگ روی این لینک بزنید.

مدل ابرو

مدل ابروی با زاویه باز نیز مدل بسیار مناسبی برای صورت‌های گرد به شمار می‌آید. این مدل نیز صورت را باریک‌تر از آنچه که هست، نشان می‌دهد.

مدل ابرو

منحنی متوسط نیز برای صورت‌های گرد، انتخاب مناسبی است و به زیبایی شما می‌افزاید. برای اجرای این مدل باید از مداد ابرویی که به رنگ موهای خودتان است، استفاده کنید.

مدل ابرو

در پایان، از مدلی به شکل حرف اس انگلیسی نام می‌بریم که مدل جالب دیگری برای کشیده نشان دادن صورت است و در ضمن به جذابیت شما نیز می‌افزاید.

لینک مستقیم خرید سرم احیا کننده ابرو سریتا

 

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

 

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه