مدل ابرو برای صورت گرد

مدل ابرو برای صورت گرد مسئله مورد توجه بسیاری از خانم‌ها است. ابروها بخش مهمی از چهره ما هستند و شکل و ظاهر آنها می‌تواند بر زیبایی ما تأثیر زیادی بگذارد. شما می‌توانید ابروهای خود را به صورت دلخواه شکل بدهید؛ ولی حتماً باید فرم چهره خود را هم در نظر بگیرید. برای صورت‌های گرد از آنجا که زاویه‌های کمی روی صورت وجود دارد، صورت از حد معمول پهن‌تر به نظر می‌رسد و چانه به خوبی دیده نمی‌شود. شما با کمک چند ترفند ساده می‌توانید مدل ابروی مناسب خود را طراحی کنید.

شما باید مدل ابرویی را انتخاب کنید که باریک باشد و ویژگی‌های صورت شما را برجسته کند. برای این منظور می‌توانید از روش سنتی برداشتن ابرو استفاده کنید یا در صورت لزوم، تاتو یا میکروپیگمنتیشن و… انجام دهید. شما باید در انتخاب انواع مدل‌های ابرو برای صورت گرد دقت کنید؛ زیرا شکل نادرست ابروها می‌تواند حالت چشمان و فرم صورتتان را بد جلوه دهد. از آنجا که صورت شما گرد است، باید برای تیز و زاویه‌دار کردن آن کاری بکنید. به طور کلی، ۵ مدل ابرو وجود دارد: ابروهای گرد، منحنی و خمیده، مسطح، زاویه‌دار ملایم و با زاویه تند. در بین این فرم‌ها، بهترین مدل‌های ابرو برای صورت‌های گرد ۳ مدلی است که پهن و ضخیم‌تر هستند و در زیر به آنها اشاره می‌کنیم.

 

۱. زاویه‌دار تند:

مدل ابرو برای صورت گرد

مهم است که تا حد ممکن صورت خود را از شکل گرد دور کنید. این کار را می‌توانید با قوس دادن تیز یا تند ابروهایتان انجام دهید که به عنوان مدل ابروی مناسب برای صورت‌هایی با فرم گرد در نظر گرفته می‌شود. قوس نرم و ملایم باعث می‌شود گردی صورت بیشتر به نظر برسد؛ بنابراین، باید از قوس‌های تیز استفاده کنید.

 

چگونه می‌توان به این مدل ابرو برای صورت گرد دست یافت؟

برای طراحی این فرم ابرو باید خط ابرو را مستقیماً به اوج و سپس به سمت پایین ببرید. قوس‌های بلند و تند باعث می‌شوند چشم‌ها درشت‌تر و صورت باریک‌تر به نظر برسند. تا زمانی که فاصله بین ابروها و بینی شما زیاد باشد، فرم صورتتان کشیده و باریک‌تر به نظر خواهد رسید.

 

۲. مدل ابرو برای صورت گرد به شکل زاویه‌دار ملایم

خانم‌هایی که صورت گرد دارند، می‌توانند فرم ابروهای خود را به شکل زاویه‌دار تند یا زاوی‌دار ملایم انتخاب کنند. ابروهای زاویه‌دار ملایم دارای زاویه‌ای ملایم هستند که می‌تواند قوس کم یا زیاد داشته باشد. قوس‌های بلند برای صورت‌های گرد بهترین انتخاب هستند؛ زیرا کمک می‌کنند که صورت باریک‌تر دیده شود.

اگر صورت گردی دارید، می‌توانید برای ایجاد تنوع به طور متناوب از طراحی ابرویی با زاویه تند و ملایم استفاده کنند. دقت کنید که زاویه تند ابروها باعث می‌شود جوان‌تر به نظر برسید؛ هر چند ظاهری به چهره شما می‌بخشد.

 

چگونه می‌توان به این فرم ابرو دست یافت؟

ابروهای زاویه‌دار و هشتی، چه با زاویه ملایم و چه تند، ظاهر زیبایی به زنانی که صورت گرد دارند، می‌بخشند. شکل این ابروها مستقیم است و در قسمت گوشه‌های بالا و پایین ابرو منحنی می‌شود. این مدل ابرو همچنین باعث می‌شود قد بلندتر به نظر برسید.

 

۳. ابروهای منحنی یا S شکل، بهترین مدل ابرو برای صورت گرد

ابروی S شکل شبیه ابروی زاویه‌دار ملایم است؛ با این تفاوت که با یک خط منحنی شروع می‌شود و زاویه ابرو در آن کاملاً گرد است. این مدل ابرو که شکلی منحصر به فرد دارد، صورت را کشیده‌تر نشان می‌دهد و ترکیبی از ابروی زاویه‌دار و منحنی است.

 

چگونه می‌توان به این شکل دست یافت؟

ابروهای S شکل شبیه به فرم ابروهایی با قوس زیاد است. شما باید تاج ابروهای خود را در امتداد بینی نگه دارید؛ در حالی که قوسی ملایم رو به بالا ایجاد می‌کنید.

 

سالن زیبایی ستاره فرهنگ ارائه‌دهنده تمامی خدمات زیبایی

 

در اینجا به برخی از چهره‌های مشهور که صورت گرد دارند، اشاره می‌کنیم و مدل ابروی آنها را به شما نشان می‌دهیم.

 

ونسا ویلیامز Vanessa Williams:

مدل ابرو برای صورت گرد
مدل ابرو برای صورت گرد

او که چهره‌ای گرد دارد، با طراحی ابروهایش به شکل زاویه‌دار ملایم توانسته است که صورت خود را پرتر نشان دهد و ظاهر زیبایی به چهره خود ببخشد. دقت کنید که ابروهای او خیلی نازک و خیلی ضخیم نیستند و باعث می‌شوند صورت او کشیده‌تر به نظر برسد.

 

جنیفر آنیستون Jennifer Aniston:

مدل ابرو برای صورت گرد
مدل ابرو برای صورت گرد

او از ابروهای با ضخامت متوسط ​​خود برای قاب کردن صورتش استفاده می‌کند؛ ابروهایی با قوس بلند که باعث می‌شوند چهره او کشیده و باریک‌تر دیده شود.

 

گریس کلی Grace Kelly:

مدل ابرو برای صورت گرد
مدل ابرو برای صورت گرد

قوس ابروهای او خیلی بلند نیست؛ بلکه قوسی ملایم است که کاملاً به سمت پایین می‌آید. او ابروهای خود را پهن و طبیعی نگه می‌دارد.

 

بریتنی اسپیرز Britney Spears:

مدل ابرو برای صورت گرد

ابروهایی با قوس بلند و زاویه‌دار که ضخامت خوبی دارند. در واقع، او ابروهای خود را پر نگه می‌دارد تا آنها را در صورت خود برجسته و مشخص‌تر کند و صورتش را کشیده نشان دهد.

 

بیشتر بخوانید:

طرز آرایش صورت با توجه به فرم چهره و نکته‌هایی که در این باره نمی‌دانید…

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه