زیباترین مدل‌های آرایش چشم ساده برای طرفداران آرایش ملایم

مدل آرایش چشم ساده علاوه بر این که برای آرایش روز و مناسبت‌های رسمی مناسب است، با عنصرهای خیلی کم، زیبایی و جذابیت چشم‌ها را چند برابر می‌کند. اگر شما هم از طرفداران آرایش چشم ساده هستید، باستاره همراه باشید تا بهترین مدل‌های آرایش چشم ساده جدید را به شما نشان دهیم تا مدل مورد علاقه خود را در میان آنها پیدا کنید.

لینک مستقیم خرید خط چشم یابی

مدل آرایش چشم ساده

۱. آرایش چشم ساده با خط چشم گربه‌ای:

زمینه این آرایش چشم ساده رنگ کرم است که با طیف‌های مختلف، هایلایت‌های جذابی درست شده و خط چشم گربه‌ای تمیز و بی‌نقص، حسن ختام زیبایی برای این آرایش چشم ساده است.

مدل آرایش چشم ساده

۲. آرایش چشم ساده براق:

اگر دوست دارید چشم‌های شما در نهایت سادگی برق بزنند و توجه‌ها را به خود جلب کنند، این آرایش چشم ساده برای شما مناسب است. بهتر است این آرایش چشم ساده با سایه براق اکلیلی و با خط چشم نازک را با رژلب ملایم استفاده کنید.

مدل آرایش چشم ساده

بیشتر بخوانید : با استفاده از سایه چشم رنگی، جدیدترین مدل آرایش چشم فصل را داشته باش!

۳. آرایش چشم ساده رنگی:

اگر طرفدار رنگ‌ها هستید و نمی‌توانید بدون رنگ زندگی کنید، این آرایش چشم ساده مناسب شما است. می‌توانید به جای صورتی خوشرنگی که در این عکس استفاده شده،‌ از رنگ مورد علاقه خود استفاده کنید.

مدل آرایش چشم ساده

۴. آرایش چشم ساده مسی:

این آرایش چشم ساده برای زمانی مناسب است که می‌خواهید کمی سنگین‌تر آرایش کنید. حالت تک‌رنگی که این سایه چشم ایجاد کرده، باعث می‌شود که ساده به نظر برسد.

۵. آرایش چشم ساده دودی:

اگر طرفدار آرایش چشم دودی هستید و نمی‌توانید از آن دست بکشید،‌ پیشنهاد ما برای شما آرایش چشم ساده دودی است. در این مدل آرایش چشم، سایه دودی خیلی کمتر از آرایش دودی معمولی پخش شده است و تقریبا مرز سایه چشم دودی و سایه پایه را می‌توان دید.

لینک مستقیم خرید پالت سایه چشم سیترای شماره 01

 

 

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه