مدل آرایش صورت با زمینه بنفش

مدل آرایش صورت با زمینه بنفش به روشی ساده

دنیای آرایش هر روز پر از ایده‌های زیبا و جدید است که کار انتخاب را برای خانم‌ها سخت می‌کند. اگر آرایش سبک و ملایم را دوست دارید، ما این مدل آرایش صورت ساده با زمینه رنگ بنفش ملایم را به شما پیشنهاد می‌دهیم. البته دست شما در انتخاب تونالیته‌های رنگ بنفش آزاد است و به سلیقه خودتان، می‌توانید آرایش مات را برای روز و آرایش براق و اکلیلی را برای شب انتخاب کنید.

اول از کرم پودر شروع کنید و صورت خود را با کرم پودر پایه به طور کامل بپوشانید. سپس کرم ضدآفتاب خود را بزنید و اگر دوست دارید آرایش تان مات باشد، از پنکیک مات و در غیر این صورت، از پنکیک براق و چرب استفاده کنید.

 

مدل آرایش صورت با زمینه بنفش

لینک خرید انواع محصولات آرایشی از فروشگاه اینترنتی باستاره

 

حالا سراغ چشم‌ها بروید و کانسیلر را روی پلک‌های خود پخش کنید. در مرحله بعد، سایه چشم را بزنید. دو سایه بنفش با تونالیته‌های روشن و تیره را انتخاب کنید. ابتدا سایه بنفش ملایم را روی پلک بالا و در امتداد خط پلک پایین پخش کنید. برای گوشه خارجی پلک بالا هم از بنفش تیره یا دودی استفاده کنید تا به چشم خود حالت بدهید. می‌توانید رنگی بین این دو تونالیته را هم انتخاب کنید و مرز بین سایه بنفش تیره در گوشه خارجی چشم و بنفش ملایم در گوشه داخلی چشم را با آن پر کنید.

حالا وقت کشیدن خط چشم است. آن را به هر شکلی که دوست دارید، رسم کنید؛ سپس ریمل را به دقت روی مژه‌ها بزنید. الان باید سراغ لب‌ها بروید. به سلیقه خود، از خط لبی به رنگ بنفش ملایم یا کمی تیره‌تر استفاده کنید و دور لب‌هایتان کادری بکشید. پیشنهاد ما به شما، انتخاب رژ لبی به رنگ یاسی یا بنفش ملایم و مات برای روز و رنگ بنفش تیره، براق یا اکلیلی برای شب است. رژ مورد نظرتان را روی لب‌ها بمالید و سعی کنید گوشه خارجی لب‌ها پررنگ‌تر باشد. پس از آن، می‌توانید در وسط لب‌ها یک رژ مایع یاسی رنگ بسیار روشن بزنیید که متناسب با رنگ رژ پایه، براق یا مات است. این کار، لب‌هایتان را حجیم‌تر نشان می‌دهد.

قدم آخر، زدن رژ گونه است. می‌توانید از تونالیته‌های بنفش و صورتی انتخاب کنید. سعی کنید دو رنگ رژ گونه تیره و روشن را انتخاب کنید؛ رنگ تیره برای خطی که از سمت گوش به طرف لب می‌کشید و رنگ روشن‌تر برای پر کردن بالای این بخش. برای دوام بیشتر آرایش روی صورت می‌توانید در پایان، از فیکساتور آرایش استفاده کنید.

 

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه