مدل آرایش دخترانه

جدیدترین مدل آرایش و ۳ سبک زیبا و دخترانه پاییزی

صبح‌های پاییزی که از خواب بیدار می‌شوید، به فکر این هستید که به سرعت میکاپ ساده و دخترانه ملایمی انجام دهید و برای حضور در محل کار آماده شوید؟! ما در اینجا شما را با جدیدترین مدل آرایش و ۳ سبک زیبا و دخترانه برای پاییز آشنا می‌کنیم.

بیشتر بخوانید : برای آرایش روزمره خود،‌ این آموزش مدل آرایش چشم ملایم را بخوانید!

اگر دوست دارید جدیدترین مدل آرایش پاییزی را یاد بگیرید، روش انجام این ۳ سبک آرایش زیبا را در ادامه بخوانید.

لینک مستقیم خرید رژلب مایع بادوام مپ 08

 

مدل آرایش دخترانه

جدیدترین مدل آرایش دخترانه کلاسیک با لب‌های قرمز:

سریع‌ترین راه برای رنگ و لعاب بخشیدن به چهره چیست؟ رژلب قرمز! این سبک مدل آرایش، ترکیبی از رژ لب قرمز کلاسیک با سایه برنزی است که در تمام طول روز جذابیت خود را حفظ می‌کند.

برای اجرای این سبک، رژ لب قرمزی را روی لب‌هایتان بزنید؛ طوری که از مرز خط لب خارج نشوید. حالا سراغ سایه چشمی با رنگ خنثی مثل خاکستری بروید. استفاده از کمی ریمل مژه و ابرو می‌تواند میکاپ ساده چشم‌های شما را تکمیل کند.

مدل آرایش دخترانه

جدیدترین مدل آرایش دخترانه با رنگ‌های براق:

اصلی‌ترین بخش در این مدل آرایش صورت، استفاده از کرم پودر روشن و کرم هایلایت روی گونه‌ها، پیشانی و چانه است. رژ لب هلویی براق و رژ گونه ملایم به درخشش بیشتر پوست شما کمک می‌کند. بخش آخر هم استفاده از سایه چشمی براق روی پلک‌های بالا است.

مدل آرایش دخترانه

لینک مستقیم خرید رژلب مایع نوترانسفر جویل jd290

 

جدیدترین مدل آرایش دخترانه با سایه چشم آبی:

در این مدل آرایش صورت می‌توانید از هر سایه چشمی به رنگ آبی که دوست دارید، استفاده کنید. وقتی تمرکز آرایش بر چشم‌ها است، باید از رنگ‌هایی مانند قرمز و صورتی برای لب‌ها دوری کنید. بهترین پیشنهاد، استفاده از رنگ‌های طبیعی و ملایم برای گونه‌ها و لب‌ها است.

لینک مستقیم خرید سایه چشم تک رنگ سیترای شماره 20

 

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه