مداد لب

مداد لب یک محصول آرایشی کاربردی است که به کمک آن می‌توانید به لب‌های خود جلوه برجسته و پهن‌تری بدهید. همچنین، با استفاده از این محصول می‌توانید فرم لب‌های خود را اصلاح کنید. از سوی دیگر، وقتی از مداد زیر رژلب استفاده کنید و داخل لب‌ها را با آن پر کنید، به آن دوام بیشتری می‌بخشید و مانع پخش شدن رژ در اطراف لب‌ها می‌شوید.

پیش از استفاده از مداد آن را چند بار روی دست خود بکشید تا مغز آن گرم شود. در صورت نیاز مداد را بتراشید تا نوک آن ظریف باشد. کشیدن خط لب را از گوشه خارجی لب بالا شروع کنید و به مرکز لب برسید. برای لب پایین هم همین کار را انجام دهید. هنگام کشیدن خط لب بهتر است به نکات زیر توجه داشته باشید.

 

خرید انواع مداد لب‌ها از فروشگاه اینترنتی باستاره

 

اصول استفاده از مداد لب

مداد لب

  • پیش از تراشیدن مداد آن را در یخچال بگذارید تا مغز آن سفت شود و هنگام تراشیدن برایتان مشکل ایجاد نکند.
  • قبل از خط لب کشیدن با یک دستمال تمیز لب‌ها را تمیز کنید و پوست‌های خشک و مرده را از بین ببرید.
  • دقت کنید که خط لب خود را نزدیک مرز طبیعی لب‌ها ترسیم کنید. کشیدن خط لب بیرون‌تر از مرز لب‌ها برای برجسته نشان دادن آنها اگر بیش از حد باشد، جلوه نازیبایی به لب‌هایتان می‌دهد و باعث می‌شود لب‌ها مصنوعی به نظر برسند.

مداد لب

  • به هم‌خوانی رنگ مداد لب با رژلب خود دقت کنید. بهتر است رنگ مداد یک یا دو درجه تیره‌تر از رژلبتان باشد.
  • اگر رژلب شما چرب و براق است، حتماً از خط لب استفاده کنید تا مانع پخش شدن رژ در اطراف لب‌های خود شوید. در ضمن، می‌توانید دورتادور لب‌ها کانسیلر بمالید و سپس کمی پنکیک روی آن بزنید.
  • اگر پیش از رژلب زدن داخل لب‌های خود را کاملاً با مداد پر کنید، مانع پاک شدن سریع رژلب خود به مرور زمان خواهید شد.
  • گاهی اوقات مداد لب کار رژلب را نیز برایتان انجام می‌دهد و می‌توانید از آن به جای رژلب استفاده و میکاپ لب خود را به سادگی با آن تکمیل کنید.

 

بیشتر بخوانید:

رژلب مایع برای میکاپ حرفه‌ای: شیوه استفاده و نکته‌های مهم درباره آن

رژلب جامد و روش اصولی استفاده از آن

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه