مداد ابرو

مداد ابرو محصول آرایشی پرکاربردی است که به ما اجازه می‌دهد فرم ابروهای خود را اصلاح کنیم و بخش‌های خالی آنها را پر کنیم. همان طور که می‌دانید، مدل و فرم ابروها در زیبایی صورت و کاهش یا افزایش سن نقش مهمی دارد. برای این منظور، اول باید محصول آرایشی مناسب را انتخاب کنید و سپس به سراغ انتخاب رنگ صحیح آن بروید. انواع مدادهای ابرو ابزار آرایشی مناسبی برای این منظور هستند. بخش مهم کار پیدا کردن رنگی برای مداد است که ابروهای شما را طبیعی نشان دهد. قانون کلی در این باره انتخاب رنگ یک درجه روشن‌تر از رنگ موها است. البته این مسئله در مورد موهای تیره صدق می‌کند و برای موهای بلوند باید سراغ مداد ابرو با رنگی یک درجه تیره‌تر از موهایتان بروید.

اگر ابروهایتان بیش از حد نازک یا دچار ریزش شده‌اند، روش کشیدن ابرو با استفاده از مداد را در اینجا بخوانید.

 

چطور ابروها را با مداد ابرو حالت بدهیم؟

مداد ابرو

برای این کار مراحل زیر را انجام دهید:

 

۱. ابروها را به سمت بالا شانه بزنید:

با کمک شانه ابرو ابتدا ابروهای خود را به طرف بالا شانه بزنید تا قسمت‌های خالی آنها مشخص شود. در صورتی که موهای ابروها زیاد بلند بود، در همین مرحله آنها را با کمک قیچی ابرو کوتاه کنید.

 

۲. ابروها را پر کنید:

با کمک مداد ابرو با رنگی مناسب قسمت‌های خالی ابروها را پر کنید. مداد را با ملایمت روی ابروها حرکت دهید تا ابروها خیلی پررنگ نشوند و جلوه مصنوعی پیدا نکنند. همچنین، می‌توانید شکل کلی ابرو را ایجاد کنید و به قسمت تاج، قوس و دنباله ابروها فرم دلخواهتان را بدهید.

 

۳. خطوط را مرتب کنید:

به کمک یک براش ابرو یا پد آرایشی تمیز خطوط کشیده شده با مداد ابرو را محو کنید.

 

خرید براش ابرو میچانو از فروشگاه اینترنتی باستاره

 

۴. اشتباهات را اصلاح کنید:

دوباره ابروها را به طرف بالا شانه بزنید و ایرادهای احتمالی را برطرف کنید. سعی کنید ابروهایتان قرینه باشند؛ ولی وسواس زیاد نیز در این زمینه به خرج ندهید.

 

۵. زیر خط ابروها کانسیلر بزنید:

کمی کانسیلر را در قسمت زیر استخوان‌های ابرو و خط زیرین آنها بزنید تا خطوط ابرو منظم جلوه کنند.

 

خرید انواع مداد ابرو از فروشگاه اینترنتی باستاره

 

نکات مهم

مداد ابرو

  • هنگام کشیدن ابروها با استفاده از مداد ابرو دقت کنید که ابروها را بیش از حد زاویه‌دار نکنید؛ چون فرم غیر طبیعی به آنها می‌دهد.
  • پس از کشیدن ابروها اگر باز هم بخش‌های خالی در ابروها وجود داشت، می‌توانید این نواحی را با استفاده از یک براش کوچک ابرو و مقدار کمی سایه ابرو با رنگی ملایم پر کنید.
  • برای زیباتر جلوه کردن ابروها پس از پایان کار می‌توانید خط زیر ابروها را با استفاده از یک مداد یا سایه چشم سفید رنگ حالت دهید.
  • برای پر کردن داخل ابروها می‌توانید با کمک مداد ابرو خطوط ظریفی را درست شبیه تارهای موی ابرو داخل ابروها بکشید. این خطوط را در جهت رشد موهای ابرو بکشید و رفته رفته آنها را به سمت انتهای ابروها کمرنگ‌تر کنید.
  • برای حفظ حالت ابروها می‌توانید در پایان کار از ریمل ابرو شفاف یا بی‌رنگ یا ژل تثبیت‌کننده ابرو استفاده کنید تا مطمئن شوید که فرم ابروهایتان در طول روز ثابت می‌ماند.

 

بیشتر بخوانید: ریمل ابرو و اسرار آرایشی که درباره آن نمی‌دانید!

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه